Щоб цвіли та пахли: найкраще добриво для рослин своїми руками

Більшість господинь дуже любить наводити затишок у домі. І одними із його незмінних елементів є рослини. Саме за доглянутістю вазонів можна визначити, наскільки турботлива господиня живе у цьому будинку. Тож жіночки йдуть на різні хитрощі, щоб і самим милуватися красою і гостей залишити в захваті. Однак не в кожної це виходить. 

Тож сьогодні ділимося корисними порадами, що допоможуть вам підтримувати цвітіння своїх улюблених рослинок постійно.Спробуємо зекономити гроші і зробити домашнє добриво своїми руками. 

Сьогодні вам не знадобляться спеціальні засоби чи багато часу для приготування розчину. Зате результатом ви точно залишитеся задоволені.

Часом і справді важко врятувати рослинку. І з нею вам не допоможуть ні дорогі добрива, ні хитромудрі пристосування. У такому випадку достатньо змиритися з утратою. А призводять до таких ускладнень, здавалося б, дрібниці: то полив не вчасно, то забув поміняти ґрунт, то поставив у темне місце.

Зате засіб, який ви приготуєте сьогодні, допоможе вирішити низку проблем, яким намагаються протистояти навіть досвідчені садівники та флористи.

Цей рецепт дуже старий та дієвий, тож у ефективності ми впевнені. Тож беріть у руки блокноти та нотуйте.

Вам знадобиться всього лише рицинова олія. Знайти її ви зможете в будь-якій аптеці. Та й коштує вона копійки.

Пошепки

Але не поспішайте. Просто так заливати її в рослини не слід. Це їх навпаки зіпсує. Олію слід розвести великою кількістю води.

Щодо пропорцій, то на одну столову ложку рицинової олії вам знадобиться один літр теплої води. Розмішувати суміш потрібно в місткості з кришкою.

Спершу рослини поливаємо звичайною водою, а тоді удобрюємо отриманою сумішшю. Немає значення, чи потребує ваш вазон негайного догляну чи ні. Для профілактики можна полити кожну квітку в домі.

Також зверніть увагу на те, що розчин обов’язково має бути свіжим. Тобто кілька тижневою сумішшю поливати вазони вже не можна!

Та й саму процедуру варто повторювати 2-3 рази на цілий рік.

На які проблеми з вазонами ви натрапляєте найчастіше?

Як рятуєтеся від них?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector