Щоб виховати сина Чоловіком

Я дуже хочу, щоб мій син став ідеальним Чоловіком.

Щоб він був справжньою опорою та підтримкою для своєї дружини та справжнім другом для оточуючих.

Але це не так легко. Потрібно завжди себе контролювати, щоб не зробити зайву дію. Треба постійно пильнувати та спостерігати, бути дуже обережною. Я дуже люблю свого солоденького хлопчика. Йому три роки, і від його “мамочка, я так тебе люблю” тане серце. Легко забутися і перестати контролювати.

Звичайно, я мати. Але пам’ятаю, що я і жінка. Перша в його житті. Те, як складуться наші стосунки, буде впливати на все його майбутнє життя. Він буде поводити себе з дівчатами так, як я його навчила. 

Тому я не виконую усі його забаганки. Я не біжу за соком, як тільки він попросив та не купляю одразу бажану іграшку.  Чоловік повинен бути самостійним. Я не дам йому їжу зі своєї тарілки, тому що у нього є своя і треба думати про те, що мама теж хоче їсти. 

Я не віддам йому останню цукерку, бо в нього є ще старша сестра, з якою теж потрібно поділитися. Хоч він і найменший в нашій сім’ї, ми не даємо йому ніяких привілеїв над іншими. Усі люди рівні з однаковими правами, і майбутній чоловік повинен це розуміти.

Чоловік повинен піклуватися про близьких людей. Я не буду прибирати за ним іграшки, навіть якщо він влаштує показові виступи зі сльозами та демонстрацією нещастя. Я буду наполягати до кінця на своєму, щоб він вчився доводити справу до кінця. Я не поспішаю, я перечекаю. 

Я вислухаю усі його скарження, але ніколи не буду жаліти. Якщо він забере в іншої дитини іграшку та отримає за це на горіхи, я підтримаю та  поясню, чому так сталося. Він повинен розуміти, що кожний поганий вчинок тягне за собою наслідки. 

Я навчу його бути сильним та готовим до поразок, щоб він ніколи не опускав руки. Я скажу: “Лізь на гірку”, навіть якщо вона висока. Я постою знизу і підстрахую. Він має навчитися долати труднощі та збиратися на вершини.

Я також не забуду про поцілунки та обійми – буду приділяти всю увагу та свою любов, щоб він розумів, що сім’я – це найближчі люди. Я навчу його проявляти власні емоції та любов, щоб його майбутня дружина та діти не страждали від закритості власного батька. 

Я зроблю для нього все. Все, що можливо. Але ніколи не забуду про себе. Я хочу, щоб він знав: ніхто не повинен присвячувати йому своє життя. 

Мій син буде справжнім чоловіком, я в це вірю всім серцем.

Що б Ви ще додали до цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector