– Щоб я стару бабу мила? Як ти собі це уявляєш? – Після 20 років щасливого сімейного життя чоловік мені зробив такий сюрприз

Я завжди пишалася, що маю ідеальну сім’ю. Коли я познайомилась з Романом він ще хлопчиком був, та завжди мав чималі амбіції. Я розгледіла в ньому цю рису і завжди підтримувала його. Тому вважаю, що усі успіхи мого чоловіка частково і моя заслуга.

Рома став успішним підприємцем, зараз в нього кілька успішних справ. Ми ніколи не бідували, щороку відпочивали за кордоном. Діти наші навчаються зараз в Німеччині. У нас великий триповерховий будинок зі власним басейном і спортзалом. Я в ньому не прибираю, раз на тиждень приходить клінінгова служба. Їжу приносять з власного ресторану. 

Роботу я все ж маю, хоча це скоріше хобі. Чоловік відкрив для мене салон краси. Я працюю там менеджером, просто контролюю, аби все було добре. Тож маю чимало вільного часу на шопінг і різні процедури.

І, здається, про що ще можна мріяти? Та нещодавно сталася подія, яка змінила моє життя. Одного вечора чоловік повернувся додому збентежений і заявив:

 – Кохана, готуйся, мені потрібна твоя допомога!

 – Що сталося? 

 – У мами стався інсульт. На щастя, вона жива, та її частково паралізувало. Лікарі дають гарні прогнози, та їй потрібен нагляд. За тиждень привезу її до нас.

 – А нащо до нас? Можливо краще знайти спеціальний заклад для реабілітації?

Пошепки

 – Я хочу, аби поряд із нею були рідні люди. Реабілітолог приходитиме щодня на процедури. Та мамі потрібна любов і піклування близьких людей. Ти зможеш допомогти?

 – І що ти хочеш, аби я мила стару бабу? Як ти собі це уявляєш?

 – Це моє бажання, мамі буде лише соромно перед чужими.

 – Я не збираюсь цього робити. Шукай доглядальницю.

 – Ну як скажеш!

Наступного дня я дізналась, що чоловік терміново продає мій салон краси. Коли я запитала, в чому справа, Рома пояснив, що йому він не потрібен, крім того, бракує грошей на доглядальницю. 

Тепер чоловік зі мною майже не спілкується. А діти, коли дізналися, що я відмовилась доглядати бабусю, перестали мені телефонувати. У нас вдома живе жінка, яка 24 години на добу поряд зі свекрухою. Також до неї приходить чимало фахівців. Їй вже краще, навіть починає ходити й командувати в моєму домі. Відчуваю, я тут зайва, схочуть і виженуть.

Порадьте, що мені робити? Як налагодити стосунки з рідними? Невже я не маю рацію?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector