– Думаєш, ти мачо?! Та я взагалі не знаю, куди сестра дивилася, коли заміж виходила! Від тебе перегаром тхне за кілометр!

Я вирішила переїхати в село лише заради того, аби діти могли гостювати у нас на природі. Нам пощастило придбати досить гарний будинок, від міста всього 10 кілометрів.

Та я ніколи не думала, що діти житимуть з нами, адже син Гліб давно одружений, має двох дітей і власну квартиру. Вийшла заміж і донька Катя, хоча вона молодша за брата на шість років. Я завжди вмовляла її не поспішати, але вона закохалась і не послухала.

Коли Катя привела Антона, аби познайомити з нами, я зрозуміла — просто їй з ним не буде. Він з першого дня поводився зверхньо і нахабно.

 – Ну, що тещенько, ви гарну вечерю для зятя приготували? Дивіться, бо передумаю брати вашу доньку!

Того дня, коли діти пішли, я плакала. Розуміла, що донечка робить помилку. А потім довго її вмовляла не виходити за нього. Але виявилось, що вона вже вагітна, і вибору немає. 

Кілька років вони жили на квартирі. А тоді Катя в сльозах зателефонувала.

 – Мамо, ми в боргах. Антон вже три місяці не працює. Я не маю, за що дитячу суміш купити!

Що я могла зробити? Забрала їх до себе додому. Щастя, що хата велика, простора. Онукові корисно на природі зростати

Та було зовсім несолодко. Зять постійно сварився з чоловіком. Врешті мій Петро почав хворіти, дуже нервував, а тоді в нього стався інфаркт. Помер миттєво.

Пошепки

Син все розумів і вибір Каті йому зовсім не подобався. Та він намагався не втручатися. Але коли помер тато, він просто на поминках заявив:

 – Антоне, це ти його довів! Ніколи не пробачу. А ти Катя, як з цим житимеш?

Вони тоді мало не побилися. Я благала, щоб не поводились так на поминках. Згодом мені вдалося залагодити цей конфлікт. Та не надовго.

Нещодавно на Трійцю син з дружиною і дітьми приїхав до мене на відпочинок. Першого ж вечора я приготувала гарну святкову вечерю. Усі сіли за стіл. Спочатку було спокійно. Але потім Антон випив і почав чіплятися до невістки. Вона не приховувала неприязні:

 – Вирішив, що ти мачо? Та я зрозуміти не можу, як Катя за тебе вийшла. Подивись на себе: п’яниця і нездара!

– Щоб я її більше тут не бачив. Що вона собі дозволяє?

Зять кричав і бив посуд. Я боялась слово сказати. Син образився, що я не втрутилась і пішов зі своєю сім’єю. Відтоді він мені не дзвонив. А сваха казала, що вони в неї гостювали.

Я б дуже хотіла, аби донька з ним розійшлася, та вона мене не слухає. Ще й знову вагітна. Що мені робити? Як жити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector