– Щодня в обід твій красунчик блондинку якусь приводить! – Я не могла повірити в це і влаштувала коханому пастку

Особисто для мене, шлюб – це святе! Ми з чоловіком вінчані перед Богом, тому й зрада – це великий гріх. Хай як ми сваримось – про інших чоловіків я не думаю. 

Разом ми з Андрієм вже 12 років. Є донечка Аліна, вже до школи ходить. Все у нас, як і в інших людей – робота, дім, всілякі побутові клопоти. І ось днями в під’їзді ловить мене сусідка – баба Маша і каже:

 – А ти знаєш, що твій красунчик щодня в обід якусь блондинку приводить?

 – Який красунчик?

 – Андрій твій!

“Блондинку, в обід! Як так?” – Я не могла повірити в почуте.

Кортіло відразу зчинити скандал. та я заспокоїлась. Перемогла цікавість. Хто ж ця нахабна дівчина, що просто в подружнє ліжко лізе? Наступного дня на роботу не пішла, а перед обідом вийшла у двір і сіла навпроти. І ось приїхав Андрій і справді вивів з машини якусь жінку. Вона здалась мені знайомою, та розгледіти було важко. Я зателефонувала чоловікові:

 – Привіт! Як справи? Вже пообідав?

 – Ой, ти знаєш, така запара, навіть вийти з роботи не можу!

Всередині все кипіло. Але й цього мені було замало. Наступного дня, зранку, я добряче натерла постіль кропивою. Моя бабуся розповідала, що колись так карали невірних чоловіків. Сама ж потім поїхала на роботу. В обід телефонує мені чоловік.

 – Що з нашим ліжком? В мене страшна алергія? Це якийсь новий порошок?

 – А чому ти не на роботі?

 – Стало зле, голова болить, то приїхав додому.

Пошепки

 – То певно не алергія, а заразу якусь підчепив!

Після роботи я домовилась про зустріч з найкращими подругами. Хотіла все розповісти, порадитись. Усі прийшли, а Настя – ні.

 – А де ж Настя?

 – А ти не знаєш? В неї страшна алергія. Її жонатий коханець привів її кудись на побачення. Мабуть, у дешевий готель. І лишень вони лягли до ліжка – таке почалось! Вся червона сидить тепер!

“Точно, Настя! От кого мені та блондинка нагадувала?!”

Повернувшись додому, я побачила чоловіка, який прав нашу постіль.

 – Від зради її не відіпрати, любий!

 – Що ти таке говориш?

 – Збирайся і їдь до своєї Насті! Щоправда, вона досі з батьками живе, але щось вигадаєте! І, до слова, Настя ще та паскуда, ще з тебе познущається!

Чоловік на колінах благав пробачити. Та я була непохитна. Одна річ – зрадити, а інша – ще й в сімейне ложе коханку привести. Як на мене, це подвійна зрада!

Як вам моя помста? Ви б пробачили чоловікові?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector