Щойно я поїхала до Німеччини, Антон почав до моєї доньки ходити. Він задурив дівчині голову і тепер вона не хоче, щоб я поверталась

Два роки тому я вирішила поїхати до своєї сестри у Німеччину. Вона обіцяла знайти мені роботу. А гроші були надзвичайно потрібні, адже донька якраз закінчувала школу. Я виростила свою Наталочку одна, чоловік пішов ще коли вона дитиною була. 

Тож довелося залишити 16-річну доньку і поїхати. За нею мала наглядати свекруха, та цій жінці було байдуже, що з Наталкою, вона навіть дзвонила їй лише раз на тиждень. От і проґавила все. Щойно я переїхала кордон, до доньки почав ходити її хлопець Антон. Нікчема, в якого моя відмінниця закохалась по самі вуха. Та я вірила, що Наті вистачить розуму не мати з ним нічого серйозного. Та якось донька зателефонувала мені і сказала:

 – Мамо, сподіваюсь, що ти не проти, але Антон до нас переїхав.

 – Ти що таке говориш? Нащо?

 – Ми кохаємо один одного і я не хочу жити одна. Мені сумно!

 – Я тебе залишила, щоб на освіту заробити, а ти там розважаєшся.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Коли я хотіла приїхати, Наталка мене вмовляла цього не робити. І я знала, що це вплив її коханого. Просила з ним розійтися. Та ніхто мене не послухав, а коли я приїхала додому мене зустріли вже, як гостя. 

 – Ви не думайте, влітку ми розпишемось! 

 – І нащо вам в такому віці одружуватись?

 – Ми кохаємо один одного.

– Ні, синку, зараз ти збереш свої речі та поїдеш геть. А розпишетесь, як матимеш своє житло!

Я вигнала цього Антона, аби врятувати доньку. Вона плакала цілий день. А тоді сказала, що вагітна і ніколи мені цього не пробачить. Тепер я не знаю, як бути. Мушу повертатися на заробітки. Та як мені вчинити? Дозволити Наталці зіпсувати своє життя? Чи залишитися із нею?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector