Щоночі дворняга з’являється на порозі ресторану і терпляче чекає. Його очі повні надії

Сьогодні хочемо розповісти вам історію знаменитого собаки, який протягом року щодня з’являвся біля крамниці, де роблять сендвічі, і чекав, коли йому принесуть харчі.

Співробітник, Джованні Лухман, що поширив вірусне відео в мережі, працював охоронцем крамниці, однак він навіть не здогадувався про те, що воно набере декілька мільйонів переглядів. Ось як про це розповідає він:

“Обожнюю свою роботу, оскільки в нас дуже дружній колектив. Одного дня в нас з’явився новий вихованець – собака, якого ми стали підгодовувати. В крамницю йому було заборонено заходити, тому ми виносили йому сендвічі. Назвали його Дружком – з того часу він щовечора приходив під двері магазину й чекав, коли вже йому хтось винесе смачненьку їжу.  Просто гляньте на це фото, саме таку картину ми спостерігали кожного дня.

Дивно, що тварина терпляче чекала, ніби розумів, що заходити не можна. Його очі були сумними й водночас сповнені надії. Здавалося, що собака так і чекає, що хтось з нас забере його додому. ” 

Джованні Лухман, ​​сказав, що це була звичайна ніч на роботі, коли він поділився відео в соціальній мережі. 

“Врешті-решт я працював на своєму телефоні, і мені здавалося, що такий ролик є дуже милим “, – сказав Лухман. “Тому просто зробив це відео, я не очікував, що він набере таких обертів”.

Пошепки

За кілька днів відео Tik Tok набрало мільйони переглядів.

Песик ще довгий час приходив під двері крамниці, а охоронець став дуже популярним й розпочав співпрацю з благодійною організацією, що займається бездомними тваринами. Згодом собаку забрала сім’я, вона тепер дійсно щаслива. Хоч працівники магазину і сумують за чотирилапим приятелем, але тепер в нього є теплий будинок, де про нього піклуються. 

“Я радий, що мені вдалося допомогти тварині.  Кожен з нас може робити добрі вчинки, і світ дійсно стане кращим. Головне, що добро завжди повертається!” 

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector