Щоночі матусі у мене під вікнами гуляють з дітьми, і це дуже заважає

Наступила ніч, але я знову не буду спати. Моєму обуренню немає меж.

З сином ми проживаємо в багатоповерхівці ще з радянських часів, звукоізоляція тут середня, тому часто чути все те, що відбувається і на вулиці, і в сусідів. Влітку духота, тому доводиться відкривати вікна. І зараз це проблема, оскільки у нашому дворі від ранку до вечора хтось перебуває. Долинають звуки, які просто заважать спати.

З кожним днем ситуація лише погіршується, матусі зі своїми дітьми гуляють до пізньої ночі, підлітки регочуть, веселяться на гойдалках. Ще б це лише хлопці, а там і дівчата є, які люблять бурхливо обговорювати на весь двір своє особисте життя. Вони дуже голосно розмовляють, вживають нецензурні слова і регочуть, немов коні. Спершу думала, що це я просто придираюся, однак нещодавно ночувала в нас свекруха й сказала, що заснути було нереально. 

От нещодавно вони мій син прокинувся від шуму о 22:00, а потім так до ранку вже не міг заснути й дуже вередував. Я переживаю за свою дитину, адже такий сон може неабияк в майбутньому вплинути на його психіку.

Вчора син навіть не встиг заснути, як почали скрипіти пізнього вечора гойдалки й повиходили на посиденьки матусі. Тоді в мене здали нерви і я вийшла на балкон: 

Пошепки

– Якщо не заспокоїтеся – зателефоную до поліції!

Думала, що це їх якось доведе до пуття, але їм байдуже. Матусі веселяться, поряд з ними діти, навіть була коляска, у якій дитина 5 років ніяк не могла заснути. Їм просто байдуже на власних дітей. Я подзвонила в поліцію і пояснила, що мене не влаштовує.

Поліція у наш двір завітала лише через годину та ще й зі звуковими мигалками. Матусі здалеку почули звуки й одразу розбіглися по домівках. Залишилася лише одна, у якої дитина на візку. Поліцейський підійшов до неї, перекинувся кількома фразами і допоміг занести коляску в під’їзд. Потім він завітав до мене і натякнув на штраф за помилковий виклик.

Наступного разу в мене було більше клепки і я просто все зняла на відео, яке направила у відділок. Поліцейські взяли це до уваги й сказали наступного разу краще зафіксувати обличчя. Зараз в під’їзді зі мною ніхто не розмовляє, Баба Нюра, сусідка з першого поверху, сказала:

– Як тобі не соромно, мами з дітками гуляють, а ти зі своєю поліцією!

Але я не відчуваю сорому! Чому я це маю слухати щоночі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector