– Щось не подобається? Йди геть! – Посеред ночі чоловік вигнав мене. А під час наступної зустрічі лікті кусав

Зараз я хочу кричати усім жінкам на світі, аби не боялися, навіть коли доводиться все кардинально змінювати. З Артуром я була разом з 15 років. Йому тоді було 20 – гарний молодий студент, я розум втратила через нього. А подруги усі мені заздрили, коли бачили, як я йду до нього на побачення. Не подобалось це все лише мамі:

 – Він надто дорослий для тебе! Це різні інтереси, погляди на життя.

 – У вас з татом чотири роки різниці, а в нас – п’ять! І що тут такого!

В 18 я вийшла за Артура. Не слухала нікого. Пішла вчитись на заочне відділення і присвятила себе чоловікові. На той момент він вже мав роботу, а від бабусі отримав однокімнатну квартиру в багатоповерхівці. 

Минув місяць після весілля й Артур заявив, що я не маю права ходити на танці з подругами, адже вже заміжня, немає чого перед сторонніми чоловіками танцювати. Згодом він почав вимагати, аби я скромніше вдягалась, не фарбувалась. Не знаю чому, та я його слухала. Надто боялась втратити.

Та він самий ходив куди лише хотів. Я ж сиділа вдома, готувала їсти та чекала на нього. Згодом ми дедалі частіше сварилися. Він почав пізно приходити додому, напідпитку. А коли я йому робила зауваження – починався скандал. 

І ось одного разу терпець мені увірвався. Артур прийшов, а на шиї в нього була жіноча помада. 

 – Я цілісінькими днями тебе чекаю. Роблю все, як ти кажеш! Вже почуваюсь, наче стара баба, хоча мені лише 20! Подруги кажуть, що я здуріла, так псувати своє життя.

 – Ти думаєш, ти комусь потрібна? Подивись на себе! Щось не подобається – йди геть! Але вже!

Він почав виштовхувати мене з квартири, босу і без куртки, хоча була осінь. В сльозах я сиділа в під’їзді. А тоді попросилась до сусідки. Так соромно було. Зранку мене забрала мама.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

За місяць я розлучилась. Почала більше уваги приділяти навчанню, а тоді знайшла роботу. Згодом зустріла чудового чоловіка, який мав власний бізнес. І ось одного разу він підвозив мене з роботи. У гарному костюмі з квітами я вийшла з його джипа біля дому. І тут побачила Артура. Він дивився на мене, не приховуючи подив.

 – Що ти тут робиш?

 – Поговорити треба! 

 – Про що?

 – Послухай, я погано вчинив. Та все зрозумів і хочу аби ти повернулась!

 – Ще чого? Шкода, що я взагалі на тебе час змарнувала.

Тепер я переконана, що такі, як мій колишній не заслуговують на другий шанс. Це жахливі люди, котрі використовують інших. Шкода лише, що в 15 років я не послухала маму.

А ви б дозволили своїй доньці підлітку зустрічатись з дорослим хлопцем?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector