Шипшина захистить серце: заварюємо за правилами Наталії Земної

Нещодавно вчені вирішили провести цікавий експеримент. Під час дослідження люди повинні були вживати напій на основі шипшини протягом шести тижнів. Під час цього періоду проводилася фіксація стану організму, зокрема спостерігалися зміни в кров’яному тиску, чутливості до інсуліну, вазі, жирі в крові.

На диво вчених, дослідження дало позитивний результат. Всі показники знизилися: тиск впав на 3,4%, а рівень холестерину — майже на 5-6%. Тому це значно знизило ймовірність виникнення серцево-судинних захворювань.

Найціннішою властивістю для організму людини, яким володіє шипшина є те, що вона містить в собі велику кількість вітаміну С. Це є природний антиоксидант, який зменшує запальні процеси в організмі, зокрема й в суглобах.  Крім того, рослина багата полісахаридами, органічними речовинами та невеликим вмістом вітамінів групи А, К, Е, В і Р. 

Плоди шипшини активно застосовуються в народній медицині. 

Сьогодні ми вам розповімо, як правильно запарювати шипшину, щоб отримати максимально користі для серця. За порадами Наталі Земної:

Обов’язково слід дотримуватися дозування та правил приготування. 

Добова норма вітаміну С міститься в 7 плодах шипшини. Тому потрібно взяти саме таку кількість плодів та залити їх 1 л води. Помістити посудину з плодами на маленький вогонь, за цей час амінокислоти виварюються.

Відвар слід процідити та залити ним ще інших 7 плодів шипшини. Помістити все в термос та настоювати суміш 8 годин. Вранці настій готовий! Випивати його слід протягом дня.

Тих 7 плодів, які були в термосі, потрібно залити 1 л води й варити на вогні протягом 1 години — так готуємо відвар для наступного дня.  

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Ви вживаєте напої з шипшини?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: