Школярка на випускний сама собі пошила сукню. Виглядає розкішно

17-річна учениця однієї з філіппінських шкіл збиралася на випускний бал, але не хотіла купувати плаття. Дівчина вирішила пошити його своїми руками. В результаті вона прославилася і підкорила своїм талантом величезну кількість людей.

Популярність Сіара Ген здобула завдяки публікації в соціальній мережі Twitter. 8 квітня 2019 року вона написала пост, в якому поділилася з підписниками новиною про плаття для випускного, зшитого її ж руками.

На своїй сторінці в Instagram Сіара докладно показала, як створювалося вбрання. Насамперед школярка створила паперовий макет, який був схожий на казкове лялькове плаття.

Хоча Ген планувала зробити все швидко, шиття зайняло цілих чотири дні. На початку Сіара і її мама викроїли і зшили вбрання.

Потім випускниця захотіла прикрасити його ніжними ліліями, які намалювала самостійно. Оскільки дівчина займається малюванням, вона вирішила створити орнамент, який буде зображати її смак і інтереси. Крім того, вона дуже любила лілії.

Процес нанесення малюнка був захоплюючим, але вимагав акуратності і чіткості. Здалеку квіти виглядали ще більш яскравими. Створити таку красу здатна не кожна 17-річна студентка.

Підписники Сіари в Twitter незабаром побачили кінцевий результат. Насправді їй не так легко далося створення випускної сукні. Дівчина придумала концепт і дизайн вбрання, а також витратила багато сил на його шиття. В цей час юна швачка проходила випускну практику, через що вона металася між навчанням і сукнею для випускного.

На вечірці Сіара виглядала, як справжня королева балу. Всього за кілька днів пост студентки зібрав понад 400 тисяч лайків і близько 83 тисяч ретвітів.

Користувачі мережі були в захваті від її вбрання і вітали з успіхом виконаної роботи.

Підписники майстрині порадили їй почати заробляти на своєму таланті, як вона і вчинила. Вже на наступний день її аккаунт був завалений повідомленнями користувачів з різних країн.

Проте Сіара не планує присвячувати своє життя творчості, адже на даний момент в університеті вона вивчає інформаційні системи і любить науку.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector