Шляхетний пітбуль не тільки привів додому вагітну кішку, а й допоміг їй народити

Пітбулі набули собі славу агресивних та небезпечних тварин. Це бійцівська порода собак, яка готова знищити все та не відчуває ні до чого жалю. Але сьогодні ми вам продемонструємо протилежне.

Аїд — пітбуль з добрим серцем. Він мешканець столиці Мексики, а його господар — Хуан Хосе Флорес — вирішив поділитися з нами зворушливою історією. 

Це трапилося, коли пітбуль був ще щеням. На подвір’я біля дому зайшла бродяча кішка, але собака ніяк на неї не відреагував. Чоловік нагодував кішку, а пітбуль весь цей час ігнорував гостю. Він не проявляв ні агресію, ні теплі почуття. 

Через декілька днів Хуан раптово почув скиглення з заднього двору. Аїд був дуже схвильованим і ніби намагався щось сказати господарю. 

Чоловік пішов за ним, і той привів його до своєї будки. А там була та сама бездомна кішка, яка з хвилини на хвилину мала народжувати.

Навдивовижу, але грізний пес поступився кішці свій будинок та ще й притягнув з дому свою улюблену підстилку. Він зробив все, що забезпечити комфорт кішці. Вона народила чудових маленьких кошеняток, а пітбуль з радістю прийняв їх. Він виляв хвостом та обнюхував кошеняток. Радів так, ніби сам став батьком. 

Чоловік вирішив перенести кішку і її малюків в будинок. Ну і звичайно ж, він дозволив Аїду залишитися на ніч з ними. 

Собака не проявляв жодної агресії до кошеняток, а Хуан стверджує, що «це справжній приклад безкорисливої ​​доброти».

Вам подобається ця порода собак?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: