Шлюб тріщить по швах – яка українська зіркова пара не пройшла випробування на міцність?

Війна – це перевірка не тільки на міцність духу. А ще й важливе випробовування для публічних, зіркових пар. 

На жаль, не всі зможуть витримати це. Нещодавно почали поширюватися чутки, буцімто популярна пара Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе вирішили розлучитися. У чому ж проблема? 

З початку війни в Україні співачка активно займається волонтерством та виїхала до Польщі, щоб допомагати біженцям. Вона сортувала гуманітарну допомагала одному зі складів у Любліні. 

Ось такі подарунки їй давали дітки, які вШлюб тріщить по швах – яка українська зіркова пара не пройшла випробування на міцність? тратили на війні батьків та домівку: 

Пошепки

Однак, її чоловік, відомий музичний продюсер Костянтин Меладзе чомусь вирішив запхати голову у пісок. З 24 лютого він не давав жодних коментарів щодо війни. Деякі джерела інформації пишуть, що Костянтин зараз знаходиться у Італії. 

Нагадуємо, що у росії чоловік має великий бізнес та продюсує зірок, які активно підтримують війну. Серед них – Поліна Гагаріна, Таїсія Повалій, гурти “ВІА ГРА” та MBAND. 

Варто також зауважити, що на відміну від Костянтина, його брат Валерій виступає за Україну – записав емоційне відео, у якому закликав припинити воєнні дії і сісти за стіл переговорів:

“Ми маємо язик. Кажіть, як є! Путін напав на Україну! На всю Україну! Нам не потрібна Росія! Нас нема від кого рятувати, тільки від Росії!” – зазначив Меладзе.

Поки що пара не спростувала чутки щодо розлучення. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector