Сходила на ювілей свекра з поваги до сім’ї чоловіка, зате моя рідня на мене сильно через це образилася

Трапилася у моєму житті дуже цікава ситуація. Пов’язана вона, як не дивно, із сім’єю. хто ж іще може наколотити гіршого, аніж родичі? Словом, заміж я вийшла два роки тому. Зі свекром і свекрухою стосунки у мене просто чудові. Та й з чоловіком живемо душа в душу.

А почалося з того, що у свекрухи різко погіршилося здоров’я, виявили пухлину. На лікування витратили чималу суму, а нещодавно такий же діагноз поставили батьку. На жаль ситуація набагато гірша, операцію робити не можна, тільки хімія. І якраз на період, коли він лежав після біопсії, у свекра кругла дата – 60 років.

Ювілей, особливого розмаху не планувалося, святкували вдома з родичами і друзями. Я з ранку з’їздила до тата в лікарню, яка перебувала в іншому місті, відвезла продукти. А ввечері планувала піти до свекра на ювілей. Батько трохи образився, що я туди йду. Мама взагалі застрайкувала (хоч вони з татом і в розлученні, сказала не піде) і взагалі слова в мою сторону: «як так, батько в лікарні, а у вас ювілеї в голові». Воно ніби й так, сама й не хотіла йти. Я ходила як зомбі, і від майбутніх свят мене нудило (через тиждень після Дня народження свекра, ще один ювілей – молодшому брату чоловіка 20 років). З іншого боку, я частина і тієї сім’ї, і простіше прийти і вшанувати, ніж відмовлятися, і на мене почали б ображатися. А образилися б 100%. Сказала свекруха, що від того, що я буду сидіти вдома, впадати в депресію, легше нікому  не стане. Це її позиція. Якоюсь мірою вона права. Скоро в сім’ї з боку чоловіка знову підуть святкування. Я вже починаю нервувати. Дуже неприємно, коли на тебе ображаються.

Моїх батьків якось ображає, що свекри святкують день народження, шашлики на Великдень, скоро підуть травневі свята. Різко ставляться, що я туди йду, і самі не йдуть, коли ті їх звуть. Мені цікаво як у інших людей проходять такі події, коли хтось хворіє? У період, коли свекруха хворіла, посиденьки вони пропускали, поки не відновилася після операції.

Словом, ось такий випадок. Судити важко, але часом власних батьків я зовсім не розумію.

На чиєму боці ви?

Чи правильно вчинила дівчина?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector