Штам в паспорті має бути! Донька не слухає, хоче жити з хлопцем просто так, та я знаю, як переконати

Сучасний світ повністю нівелює святість шлюбу. І це жахлива помилка. Молодь хоче свободи, але не розуміє, що наслідки будуть. І йдеться не лише про відповідальність перед вищими силами, адже всі ми знаємо, жити без шлюбу – гріх. Рано чи пізно з’являться побутові проблеми, це життя. А закон нічим не зможе допомогти, юридично стосунки не мають підтвердження. 

Нещодавно в мене виникла суперечка з донькою. Насті 23 роки, вона щойно закінчила університет і знайшла досить гарну роботу. Рік тому зустріла хлопця, зустрічалась з ним. І ось приходить вона днями до мене й заявляє:

 – Мамо, я переїжджаю до Ігоря.

 – Нащо?

 – Ми вирішили жити разом?

 – Вже? Яка в цьому потреба?

 – Ми кохаємо один одного. Хочемо бути поруч.

 – То розпишіться й обвінчайтесь.

 – Ні, це робити ще зарано. А що як нам не буде добре разом?

Пошепки

 – А що як тебе використають, а потім замінять на іншу? Раптом ти завагітнієш і залишишся одна з дитиною? Раптом Ігоря мобілізують, а ти будеш ніхто, хоча й чекатимеш, а може й горюватимеш!

 – Але ж від цього всього не застраховані й дружини?

 – Дружини захищені законом. А ти хочеш добровільно поринути в побут подружнього життя – готувати, прибирати, витрачати власні ресурси на ці стосунки й нічого не мати?

 – Мамо, ти не розумієш, зараз усі так живуть. Лєна вже до третього хлопця переїхала.

 – А тоді до четвертого, п’ятого, шостого. А врешті залишиться одна, нікому не потрібна. Ще й казатимуть, що не стабільна. А люди такі, вони завжди пліткують так, що не відмиєшся.

 – Мені байдуже, я кохаю Ігоря.

 – Якщо це справді любов – одружуйтесь. Інакше жити ви не будете!

Донька образилась і пішла. Та я не збираюсь поступатися. Зараз, як ніколи, видно наслідки життя без штампа. У дівчат гинуть хлопці, а вони залишаються з дітьми й довести не можуть, що мають право на фінансову допомогу. Та річ не лише в цьому. Шлюб дає гарантії жінці, а чоловікам просто зручно жити без цього, мати свободу. З часом донька все зрозуміє, я знаю!

А ви як гадаєте, потрібен штамп чи ні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector