Шукаєте вишуканого життя? Зупиніться! Воно зовсім не в прикрасах та дорогих речах

Сучасні дівчата так люблять гарні картинки. Інстаграмні фото на курортах, брендові речі, дорогу косметику. Усе це приваблює вишуканістю. І так хочеться долучитися до цього світу.

Та не все золото… Насправді люди, які пропагують ці панські цінності не такі щасливі. Адже розкіш не в дорогих речах.

Вишукане життя – це коли ти робиш те, що хочеш і коли хочеш. Коли не треба підлаштовуватись під інших  і залежати від обставин. Коли обираєш те, що справді подобається. Це вдягнути улюблену стару куртку і не думати про те, що вона не з останньої колекції.

Розкіш – казати “ні!”, коли хочеться відмовитись. Коли є бажання піти чи не спілкуватись. Коли щось просто набридло і відчуваєте, що сил бракує. 

Пошепки

Розкішне життя не в брендовому одязі чи аксесуарах. Ви не маєте тягнутися до рівня цих речей, адже це вони доповнюють вас. І байдуже, чи дорогі прикраси – це дрібниці, які вам слугують, а не навпаки.

Розкіш в тому, щоб не звинувачувати в усьому себе. Якщо раптом помилилися, або ж задумане не вдалося – треба просто жити далі та не озиратися. Треба навчитись пробачати собі.

Жити вишукано – значить самотужки встановлювати правила. Вирішувати для себе, що добре, а що ні. Що модно, або ж не цікаво. Ніхто не має права диктувати вам як жити. Обирати самостійно, без стороннього впливу – ось справжня розкіш!

Варто зрозуміти одне, час минає, мода змінюється, дороге знецінюється. Лишень життя заради себе варте уваги. Ніщо інше не зробить вас щасливими!

А що в житті цінуєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector