Швець поділився кількома ефективними способами, щоб розтягнути вузьке взуття

Взуття є основним елементом гардеробу.

Взуття, окрім гарного зовнішнього вигляду, має бути комфортним. Інколи взуття, яке ми купляємо, може бути занадто вузьким. Ми продовжуємо його носити, попри наслідки, які можуть виникнути. Зокрема це деформація пальців ніг. Часто з’являються шишки на пальцях, які  розвиватися під час носіння неправильного взуття. Також вузьке взуття часто призводить до вростання нігтя або печіння та загального дискомфорту. 

В мене стопа теж досить широка, тому я часто стикаюся з цими проблемами. Забираючи взуття з ремонту, спиталася у шевця, як можна розтягнути взуття без шкоди для самого виробу. 

Перший спосіб:

Одягніть на себе товсті теплі шкарпетки та втисніть ноги у взуття. Почніть нагрівати їх зовні феном. Достатньо 15 хвилин. Вам буде дуже жарко та неприємно, але результат цього вартий. 

Ще один спосіб:

Намочіть газету та зімніть її. Напхайте тугіше у взуття та залиште до повного висихання. 

Третій спосіб:

Також вам може допомогти рицинова олія. Але вона підходить для взуття з натуральної шкіри. Олією натирають виріб та залишають на декілька годин. Потім перуть, щоб не було слідів.

Спосіб четвертий:

Для його здійснення знадобляться поліетиленові пакети з водою. Їх поміщають в взуття та потім все разом прибирають в морозильну камеру холодильника.

Оберіть метод, який найкраще підходить вам. Це дійсно працює. 

Які ще методи розширення взуття знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector