Швидкий тест для визначення вашого ментального віку

Гадаємо, що робота, яка ніколи не застаріє і не втратить свою актуальність – це робота над собою. Сьогодні ми підготували для вас дуже цікавий та нетиповий психологічний тест. Він безпомилково визначить ваш ментальний вік! Тому забувайте про цифри в паспорті й уважніше дивіться на картинку нижче. 

Ваше завдання: за 2 секунди назвати те, що ви побачили першим.  Відповіді шукайте внизу, під зображенням.

Варіанти відповідей та їхня характеристика:

1. Перо

Ви рухаєтеся в напрямку чогось прекрасного. У вас дуже хороша та добра душа, яка завжди готова до нових звершень. Ви маєте чіткі плани на майбутнє і точно знаєте, чого хочете. Втім, головне правило для вас – не довіряти оточенню. Дехто радіє за вас щиро, а комусь ваші успіхи стали поперек горла. 

Ваш ментальний вік – від 30 до 40 років.

2. Птахи

Вітаємо, ви – справжній романтик! Усі люди для вас дуже хороші та ідеальні. Особливо пощастило з вами вашому партнерові. Повірте, ви точно вмієте кохати по-справжньому.  Втім, не забувайте час від часу знімати рожеві окуляри, щоб випадково не розбити їх шибками всередину при зіткненні із сірою буденністю.

Ваш ментальний вік – від 20 до 30 років.

3. Хмари

Ви напрочуд спокійна людина. Дієте дуже обдумано та виважено. Для когось ваше вміння тримати себе в руках може здаватися байдужістю, але ви й самі знаєте, що це зовсім не так. Не відступайте від власних принципів. Але й не забувайте час від часу нагадувати близьким, як вони важливі для вас. 

Ваш ментальний вік – від 40 до 50 років.

4. Лісова хаща

Ви – людина, яка вміє дивитися на речі зовсім іншими очима, аніж ваші однолітки. Ви дуже розумна та кмітлива особистість. А про інтуїтивні здібності взагалі мовчимо. Ви ж і самі це не раз помічали в собі, чи не так? Ви рідко панікуєте і можете знайти правильне рішення в будь-якій ситуації. Вірте в себе і не слухайте поради інших.\

Ваш ментальний вік може бути будь-яким залежно від ситуації.

Отож, цей простий тест, розроблений досвідченими європейськими психологами, привідкрив вам завісу власних таємниць. Тепер ви знаєте, скільки років вашій душі і на що ви ще здатні. Те, що вам вдалося побачити – база вашого характеру, а те, що пройшло повз вашу увагу –  на жаль чи на щастя вам не властиво. 

А який ментальний вік у вас?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector