Сила поля: мінімалістичні пейзажі Галичини від українського фотографа

Пропонуємо вам переглянути роботу фотографа Львівщини, який часто подорожує Україною та зберігає її чудові пейзажі.

Загалом поля — не те, що властиво для Галичини, оскільки в цій місцевості багато пагорбів та долин річок. Але Юркові Дячишину вдалось не тільки побачити Західною Україну з полями, а ще й показати це іншим.

Фотограф розповідав, що розпочинав з округи Львова, а потім почав трохи віддалятись. Його подорож могла розпочинатись вранці і завершуватись аж після заходу сонця.

За 3 роки Юрко був у більш, ніж 40 поїздках, а яких промайнули його 6 з половиною тисяч кілометрів.

Юрко вирішив створити серію фото Галичини з назвою «TerraGalicia». Тут ви не побачите людей і всього, що з ними пов’язано. Тільки поля.

В одному з інтерв’ю Юрко розповідає:

– Я знімав у Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях. Ландшафти Галичини прості, тому потрібно добре постаратися, щоб знайти щось незвичне. Завжди є спокуса включити в кадр занадто багато об’єктів або планів, але я з цим борюся.

Фотограф також наголошує на тому, що йому подобається бачити один пейзаж у різні пори року, тоді можна провести багато паралелей та порівнянь. Наприклад, навесні поле може бути прекрасним, а влітку — сухим та нудним.

Серію фото «TerraGalicia» Юрко розпочав ще 2017 року. Каже, що хотілось пофотографувати щось нове, тому поїхав за місто. Та поїздка дуже його надихнула та подала нову ідею, хоча, до речі, до цього Юрко вважав, що фотографувати пейзажі — то занадто просто, адже вони не мають ідеї та послання. Та зараз Юрко змінив свою думку і щиро радіє такому напряму, сприймає природу як терапію, яка заспокоює людину.

Тож нарешті час і нам із вами помилуватись цими чудернацькими фотографіями! Приємного перегляду!

Вражає, правда ж?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: