Сильна жінка не буде ганятися за тобою – вона знайде тобі заміну

Мабуть, в житті кожної з нас зустрічався справжній козел, який геть нас не заслуговував. Але замість того, аби втекти від нього, ми намагалися його повернути, “змінити своїм коханням” та довести, що ви саме та, хто йому потрібен. Насправді, таким чоловікам ніхто не потрібен. Їм подобається, коли дівчата за ними впадають, адже це тішить їх его. 

Не варто вважати, що у таких дівчат психологічні проблеми і їм подобається жити в постійній напрузі та з болем у серці. Ні. Просто ці козли вміють маніпулювати. З самого початку, вони кажуть дівчині, що вона особлива, а він просто “поганий хлопець”, якому потрібно розібратися у собі. Звичайно ж, ми як рятівниці починаємо вважати, що це наша місія – допомогти йому та змінити життя на краще, але це велика помилка.  

Сильні жінки зовсім інші. Вони не будуть ні за ким бігати. Якщо чоловік не цінує їх та не кохає так, як вони того заслуговують, то стосунків не вийде. Сильна жінка може сама розірвати спілкування, навіть якщо це розіб’є їй серце.

Пошепки

Відбувається це тому, що вона вже знає – такі чоловіки не заслуговують її уваги, а якщо не він, то буде інший. Не думайте, що вона буде стрибати з одних стосунків у інші. Просто сильна жінка не буде терпіти таких знущань. Вона піде до того, хто подарує їй турботу та кохання одразу, без будь-яких ігор.

Дуже часто, сильними жінки стають якраз після таких от козлів. Це чудовий досвід, який допомагає нам реальніше дивитися на світ та безжалісно ставитися до тих, хто намагається зробити боляче. 

Ви знаєте таких жінок? Могли б самостійно піти від чоловіка, який вас не цінує?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector