Сильна жінка не буде гнатися за тобою – вона знайде тебе заміну

Дівчата дуже часто поводяться схоже, коли їм на шляху трапляються погані хлопці. Переважно такі чоловіки намагаються лише використати жінку, а вона починає за ними бігати.

Чому ж так трапляється? Чому замість того, щоб позбутися цього болю і неприємностей, жінка робить протилежне?

І будемо чесними: хіба можна їх звинувачувати?

Насправді, нікому з цих жінок не подобається витрачати роки свого життя на відносини без майбутнього, і біль відчувати вони теж не бажають.

Просто ці пройдисвіти вміють морочити голову так, що ці жінки вірять, що можуть їх змінити.

Чоловіки вміють себе поводити так, що жінки вірять, що все у їх руках. Дівчата вкладають все серце і душу на те, щоб побудувати відносини з таким егоїстом. Поганий хлопець ніби кидає виклик дівчині, і замість того, щоб рятувати себе, вона вибирає спробувати врятувати його.

Такі історії мають лише один кінець – розчаруванням і розбите серце.

Аля ця дівчина, зовсім не така.

Вона ніколи не піде на повідку за тобою, і ти глибоко помиляєшся, якщо думаєш, що зможеш її переконати.  

Це сильна жінка.

Не зважаючи на своє кохання до тебе, вона буде вчиняти правильно. Якщо ти з нею негідно поводишся, ображаєш, зраджуєш – вона негайно викине тебе зі свого життя.

Така жінка знає собі ціну і не буде позволяти приниження у свою сторону. Вона ніколи не буде знижувати свої стандарти, навіть заради кохання.

У неї є гідність та відчуття самоповаги, тому вона ніколи не буде стояти перед тобою на колінах і випрошувати твоєї любові. 

Ця жінка не буде бігати за тобою, не буде приділяти весь вільний час тобі, адже вона самодостатня і також має власні справи.

Вона швидко знайде тобі заміну, як тільки ти відкриєш своє справжнє обличчя. А ти сам прекрасно знаєш, що не вартий її часу та енергії.

Ні, це не та жінка, яка міняє чоловіка за чоловіком. Вона піде від тебе, щоб знайти того, хто її заслуговує, хто може дати їй те, чого вона хоче і чого потребує.  

Вона ніколи не буде сидіти вечорами й чекати, коли ти вже нарешті повернешся. Вона не буде плакати ночами, аналізуючи кожне твоє слово, намагаючись тебе зрозуміти. 

Ця жінка зрозуміє, хто вона для тебе, і піде… До того, хто відразу буде себе поводити гідно.

Це не означає, що вона тебе не кохає. Можливо, її любов більша від всіх жінок, з якими ти бував. Але з неї досить.  

Ти більше нічого не зможеш зробити, щоб повернути собі її серце.

Ви згідні зі мною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector