Сильні жіночі імена, які принесуть щастя своїм власницям у 2020 році

Ім’я — це справжній ключ до успіху, що розкриває шлях і призначення. Ми з’ясували, які імена для дівчаток будуть в фаворитах у 2020 році, і склали для вас перелік 10 імен з найсильнішою енергетикою.

Характер дитини, звичайно, визначається не тільки роком народження — новонароджена дочка отримає у спадок багато рис батьків, — але все ж списувати з рахунків східний гороскоп не варто. 2020 рік — рік Білій Сталевий Щур. А Щур — це тварина з особливим характером.

Список сильних імен для дівчаток в 2020 році:

1. Василина. Це ім’я походить з грецької мови та означає «царствена». Власниця цього імені мудра та цілеспрямована. Володіє сильною внутрішньою енергетикою, тому часто досягає успіхів у кар’єрі. Твердості додає чоловіче походження імені. 

2. Ксенія. У перекладі «гостя». Дівчата народжені в 2020 році найбільше підходить саме це ім’я. Ця жінка буде дуже чуйною та ніжною, однак зможе ставити перед собою цілі та самостійно досягати їх у майбутньому.  

3. Мілана. Вроджене слов’янське ім’я, значення якого лежить на поверхні: багато хто трактує ім’я Мілана як «мила». Власниця такого імені навряд чи втратить орієнтир в житті, оскільки наділена внутрішньою силою, чарівністю.

4. Антоніна.  Фахівці прогнозують неабияку популярність в найближчі роки. Ім’я походить з латинської мови та в прямому перекладі означає «донька Антонія». Власниця цього імені завжди і в усьому керується тверезим розрахунком, а значить, її важко збити з обраного шляху. Така жінка чесна та безкорисна. 

5. Варвара. У перекладі звучить як «чужинка». Характер юної Варі складно назвати слабким: ця дівчинка проявить свої лідерські риси з раннього дитинства. Ім’я відмінно гармонує з енергетикою 2020 року.

6. Анастасія. Це ім’я означає «відродження» і використовується у різних країнах. Народжені в 2020 Анастасії будуть дуже щасливими та успішними. Їм притаманний гострий розум та інтуїція. 

7. Катерина. Найбільше щастя це ім’я принесе тим жінкам, які народжені в рік Щура. З грецької мови перекладається як «вічно чиста». Воно символізується з чистотою, величність та щирістю. Така жінка є прямолінійною та непохитною. Часто в цих дівчат розвинена хороша інтуїція. 

8. Ірина. Фахівці стверджують, що це ім’я є похідним від імені богині Ейрени і означає «мир». Ця жінка рішуча, сильна та непохитна. Ірину важко вивести з рівноваги, адже її ім’я володіє дуже сильною енергетикою. 

9. Вікторія. Ця дівчина — справжня переможниця. Вона завжди досягає бажаного. Власниця цього імені — впевнена в собі жінка, яка завжди налаштована на успіх. Її оптимізм оберігає від різних негараздів. 

10. Маргарита. Ім’я має грецьке походження та означає «перлина». Воно володіє потужною енергетикою, яка захищає власницю від нещасть та проблем. Це дуже сильне ім’я, тому ворогам важко порушити внутрішню гармонію Маргарити. 

Вам подобаються ці імена?

Загрузка ...

цікаво