Сiм нoвих тa цiкaвих кoмeдiй для пpиємнoгo вeчopa

Фільми – це чудове заняття, яке дозволяє забути про щоденні проблеми та дає нам можливість поринути в інший світ відчуттів та пригод.

Для вас ми підготували добірку з фільмів, які не лише демонструють чудові історії, а й підвищують настрій та створюють особливу атмосферу радості. 

1. ДУШA KOMПAHIЇ / LIFE OF THE PARTY

В сюжеті розповідається про Діану, яка цілком задоволена своїм статусом домогосподарки, однак нещодавно сталося те, що змусило змінити її погляд на життя. А відправним моментом стало розлучення, після якого жінка вирішила змінити свої сірі будні. Діана стала студенткою й розпочала навчання в коледжі. Як виявилося, в цьому ж потоці навчається її донька, яка намагається переконати маму повернутися своє життя у звичне річище.

2. KPACУHЯ HA ВCЮ ГOЛOВУ / I FEEL PRETTY

Життя героїні змінилося кардинально після того, як вона звалилася з велотренажера. Вона докладає максимум зусиль, щоб довести своє тіло до ладу. І ось дівчина стає справжньою красунею, однак лише у своїй уяві, адже, в oчaх oтoчyючих вoнa вce тa ж тpoхи пoвнeнькa i нe нacтiльки пpивaбливa дiвчинa.

3. KЛУБ “50 ВIДTIHKIВ CIPOГO” / BOOK CLUB

Чотири жінки змінюють свій погляд на життя після того, як одна з подруг принесла на їхні посиденьки відомий бестселер “50 вiдтiнкiв cipoгo”. Історія Анастейші звела цих зрілих дам з розуму й усі вони вирішили втілити всі свої сексуальні фантазії в життя.

4. ЯK OДPУЖИTИ XOЛOCTЯKA / DESTINATION WEDDING

Френк та Ліндсі познайомилися ще в літаку, вона – зрадлива спокусниця, а він – істинний холостяк. Двоє взагалі не планувати мати серйозних стосунків, адже життя в гордій самотності їх задовільняє. Однак згодом знайомі зустрічаються в одному місті, на одному й тому ж весіллі. 

Пошепки

Xтoзнa, мoжe, цe чийcь хитpoмyдpий плaн пiд нaзвoю “Як oдpyжити хoлocтякa?”.

5. ПATPIK / PATRICK

В молодої жінки життя взагалі не складається, кар’єра не росте в гору, навколо неї одні розчарування буквально у всіх сферах, навіть батьки зневажають її, а єдина розрада Сари – пес Патрік. Хоча він також приносить їй багато неприємностей.

Але найближчим часом Патрік змінить життя жінки в кращу сторону…

6. ШПИГУH, ЯKИЙ MEHE KИHУВ / THE SPY WHO DUMPED ME

Красуня ніяким не може оговтатися після того, як її кинув коханий. Всіма силами Одрі підтримує її найкраща подруга, правда, горе-коханець повертається до жінки й приносить в її життя багато неприємних клопотів. Виявляється хлопця хочуть вбити й дівчата змушені організувати його втечу з країни.

7. ПIДCTAВA / SET IT UP

Події стрічки будуть обертатися навколо двох асистентів, що задумали підступний план, щоб змусити своїх нестерпних босів зустрітися, що полегшить життя їх підлеглих. Рік –  агресивний керівник, якому досягти успіху допоміг його жахливий характер, тому провести боса круг пальця було поганою ідеєю. 

Ви бачили ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector