Сім’я виглядає так незвично, що сусіди ховають від них своїх дітей

Мені трішки моторошно, коли я переглядаю ці світлини.

Наші герої, Ханна Роуз і Стівен Радж, зустріли вперше один одного під час навчання в Монреальській школі моди. З першого погляду вони зрозуміли, що знайшли один одного.

Все розпочалося зі звичайної дружби, яка грунтувалася на розчаруванні в сучасному суспільстві. Молоді особистості  вважали світ недосконалим, оскільки люди не прагнуть бути такими, якими вони є. Всі носять маски та грають якісь чужі ролі. 

Такий світогляд об’єднав два серця, і між ними виникло кохання.

Радж і Роуз прагнуть до чесності, тому живуть так, як бажають. Сім’я одягається в футуристичному стилі й носить дивний макіяж, а подекуди й справжній грим. Крім цього, молоді люди поголили голови й брови. Самі себе вони позиціонують як “постлюди”.

Щодо професії членів сім’ї, то тут не важко здогадатися: вони працюють дизайнерами й самі створюють неординарні костюми. Їхні фото також надзвичайно популярні в соціальних мережах. І не дивно, адже таке не часто зустрінеш!

Самі Ханна і Стівен наголошують на тому, що зовнішній вигляд часто провокує некомфортні ситуації.

У банках, в аеропортах і ресторанах подружжя приймають за бродяг і проганяють. Але таке ставлення лише збільшує їх впевненість в тому, що потрібно самовиражатися.

Проте  Ханна і Стівен своїм зовнішнім виглядом часто радують дітей, оскільки нагадують їм героїв коміксів і мультфільмів. Хоча батьки дітей проти такого дитячого захоплення цим неймовірним подружжям.

«Діти не засуджують, бо їм ще ніхто не нав’язав норми та стандарти суспільства», – говорить Ханна.

У неї та Стівена недавно народився малюк. Його виховання нічим не відрізняється від виховання у звичайних сім’ях.

Чи буде він виглядати в майбутньому, як і його батьки, покаже час. Як стверджує подружжя, вони не будуть нав’язувати сину своїх поглядів. 

Чи має людина право на таке самовираження? Як Ви вважаєте?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector