Сімейна пара побудувала будинок мрії з руїн покинутої школи

Герої нашої історії – Марина та Максим, які придбали заміський будинок.

Це було зробити досить нелегко, оскільки в сусідніх селищах більшість будинків з захмарними цінами або з поганим розташуванням. В результаті довгих пошуків парі запропонували вельми неординарний спосіб вирішення їх питання.

Преображення зі школи в особняк

Подружжя купило приміщення колишньої сільської школи. Вона була не робочою, бо діти давно не відвідували її через аварійний стан будівлі. Територія колишнього шкільного двору густо заросла бур’яном.

Багато людей задають собі питання, що можна зробити з цією спорудою. Марина і Максим з ентузіазмом взялися за справу. І по закінченні якогось часу їм вдалося створити затишний будинок своєї мрії.

Ось так зараз виглядає особняк подружжя.

Можна побачити, що будинок має достойний вигляд та добре облагороджену територію. На це все пішло близько 5 років. Причому, близько трьох років зайняли митарства з оформленням права власності на земельну ділянку. 

Казковий будиночок

Господарі були винагороджені за свою працю. Звичайно, їм теж опускалися руки, коли щось не виходило, адже довести до пуття такий будинок взагалі не легко. Але подружжя разом долало сумніви в успішності такого ризикованого проєкту. 

Найдивніше те, що всі оздоблювальні роботи подружжя виконали без допомоги будівельників, а спільними зусиллями разом з родичами.

У підвалі, після виведення мишей, подружжя зберігає домашню консервацію.

Школа мала пічне опалення. Але під час ремонтів вирішено було демонтувати всі печі, залишивши одну на кухні та склавши відкритий камін в одній з кімнат. 

Декорування особняка

Усі декорації в будинку – це подарунки від рідних та близьких, а от меблі подружжя придбало на розпродажі в Ікеї.

 Кухню господарі вирішили зробити максимально просторою.

Ось така тепер у них красива і простора веранда.

У цій родині за приготування їжі відповідає батько сімейства. Він користується всіма можливостями печі: випікає хліб, піцу і хачапурі.

Малюнки, намальовані їхніми дітьми.

Ось така велика ванна кімната.

Планування 2 поверху

Кімнати подружжя розташовуються на 1 поверсі, дівчаток – на 2. 

На даний момент на другому поверсі розташовуються: спальня молодших дівчаток, кімната дочки-підлітка і просторий гардероб.

На жаль, зараз сім’я змушена переїхати до міста, щоб дітям було легше добиратися на навчання. Цей будинок Максим та Маряна використовують, як сімейний особняк і з нетерпінням чекають, коли зможуть повернутися сюди.

Ви б жили в такому будинку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector