Син і невістка купили квартиру в новобудові, роблять ремонт у ній. Забрала їх тимчасово до себе

З чоловіком я розлучилася вже давно, виховувала сина й доньку. Хоча чоловік з нами не проживав, але про дітей не забував. Син Орест вже дорослий чоловік. одружився два роки тому з Ольгою, а донька – поїхала в Польщу на навчання. Син з невісткою орендували квартиру в Києві, бо там мають роботу, а я проживаю в передмісті столиці. От нещодавно мої молодята придбали собі квартиру в новобудові й почали робити в ній ремонт. Грошей їм ні на що не вистачає, що виплачують позику на квартиру, тому ми разом прийняли рішення, шоб Орест з Ольгою пожили в мене.

Саме б це заощадило кошти, які вони витрачають оренду чужого житла. До столиці доїхати від мене можна без проблем, тому вони і далі продовжують працювати, де і до цього. Вранці прокидаються, збираються на роботу, приїжджають пізно ввечері. Нічого мені не допомагали вдома, але я і сама справляюся. Нещодавно Ольгу перевели на віддалену роботу, тому зараз вона працює з дому. 

Сама ж я працівниця селищної ради. Минулого тижня прийшла з роботи раніше, зайшла додому і спочатку здалося, що вдома нікого немає, а двері не замкнені. Коли я пройшла далі в квартиру, то побачила невістку у ванній кімнаті. Вона сиділа з рушником на голові, а ноги опустила в кухонну миску, де я опару для тіста роблю. Каже, що робить педикюр. Я їй принесла тазик, він там трохи тріснутий, якраз не шкода, а вона мені: 

– Галино Вікторівно, тазик же тріснутий, а у вас іншої миски нема. Чого ж ви такі злі?

Я аж почервоніла від злості,  Ольга неодноразово бачила, що я в тій мисці замішую тісто, от нашо було таке робити? Їй самій не огидно? До того ж це моя квартира, якщо їй щось не вистачає, нехай піде собі і придбає.

** Загалом, що можу сказати – нещодавно Орест та Ольга знову переїхали на орендовану квартиру,  не пройшли ми з невісткою випробування тими тазиком, мискою і педикюром.

Сусідка мене засуджує, каже, що це не причина того, щоб виселяти дітей, невістки ще гіршими можуть бути. Однак я вирішила для себе, що краще нехай вони живуть окремо і наші стосунки з невісткою залишаться нормальними.

Що Ви думаєте з цього приводу? 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector