Син не здав батьків до будинку для літніх людей, а поселив їх в підвалі, зробивши в ньому затишний люкс

Син знайшов вихід з цієї ситуації. 

Шонн і Джіні не можуть похвалитися хорошим матеріальним достатком. У них невеликий будинок з ділянкою, в якому всього три кімнати. Місця немає навіть для домашнього вихованця.

Одну спальню займає студентка-дочка, другу – син з невісткою. Так би і жила велика дружна сім’я, якби одного разу в маленький будинок не постукало нещастя.

Батьки Шона понад 60 років прожили разом і не потребували сторонньої допомоги. Але вік дає про себе знати: у Джорджа деменція, а Бонні вже не могла доглядати за чоловіком, тому що недавно зламала стегно і поки була не здатна пересуватися без коляски. Люди похилого віку більше не могли покладатися один на одного і потребували допомоги.

Джіні запропонувала чоловікові продати будинок батьків та їх власний, щоб пошукати більш просторе житло, де вистачить місця всім. Шон довгий час підшукував варіанти, але грошей все одно не вистачало. Вихід був один – відправити батьків до будинку для літніх людей і відвідувати їх там у міру можливостей. Від цієї думки в грудях сина починало щеміти, адже це було схоже на зраду.

Пошепки

Чому він повинен здавати своїх батька і матір у будинок, де їм доведеться жити в різних кімнатах? Люди похилого віку так прив’язані один до одного, що втратять сенс в житті якщо їх розлучать. Поки Дженні намагалася домовитися з банком про кредит, Шон знайшов вихід із ситуації. Він своїми руками зробить окреме приміщення для батьків, але у своєму будинку.

У підвалі була обладнана кімната для відпочинку. Тут стояв більярд і було два дивани. Велике приміщення слід утеплити і зробити ремонт. Грошей з продажу будиночка батьків якраз вистачило на реконструкцію. Шон зробив не тільки туалет і душ в підвалі, але і обладнав невелику кухню.

Тепер це повноцінна квартира, в яку син і невістка можуть заглянути в будь-який момент, щоб допомогти людям похилого віку. У ній є все, щоб Джордж і Бонні з комфортом проводили час поруч з улюбленим сином і онуками.

Що ви думаєте про такий вчинок чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector