Син приніс «в подолі»

Ніколи не думала, що таке може трапитися зі мною. Моєму синові всього лиш 16 років і він приніс додому немовля.

Мені 40 років і проживаю я в селі. До міста нам всього лиш 50 кілометрів. На жаль, кілька років тому я втратила чоловіка, тоді моєму синові, Дімі, було всього лиш 10 років. Виховувала я його сама, докладала багато зусиль, щоб Діма був доброю і порядною людиною.

Вдавалося мені це не завжди легко, адже в такому віці хлопчику було необхідно відчувати батьківську підтримку й я намагалася створити атмосферу повної сім’ї. 

Діма після дев’ятого класу вступив до будівельного технікуму в районному центрі. Приїжджав він додому на вихідні, навчання йому вдавалося добре, але от в особистому житті накоїв справ.

Після закінчення другого курсу син, як зазвичай, повинен був приїхати додому в село на канікули, але щось затримувався. З’явився він раптово і не один. Я відкрила двері й була шокована. На порозі стояв Дмитро, а на руках у нього був конверт з новонародженою дитиною.

— Матусю, це моя Вікторія!

— Як твоя? Де ти взяв цю дитину?

— Моя … мамо, ну не міг я залишити її там. 

Я не вірила в те, що бачила. Мені здавалося, що це все сон. Струснула головою, ущипнула себе — але нічого не змінилося. Переді мною й надалі стояв Дмитро з малятком на руках. 

— Діма, ну хоч розкажи звідки в тебе ця дівчинка? 

— Розповім, звичайно …

Як виявилося, з мамою дівчинки, Аріною, він познайомився одразу після вступу в технікум. Дівчина навчалася в паралельній групі й одразу дуже сподобалася синові. Аріна не любила яскраві макіяжі  та одягалася так, як це роблять сучасні дівчата. Після знайомства, Аріна розповіла, що сама вона з дитячого будинку. Згодом вони стали зустрічатися, а на літо син поїхав додому.

Аріна дуже злякалася, що Дмитро захотів кинути її й ледь не наклала на себе руки. Дмитро повернувся восени на навчання і в них почалися справжні серйозні стосунки. Діма казав, що хоче одружитися з дівчиною, а згодом вона завагітніла.

Потім сталася біда, як виявилося, у дівчини була вада серця  і їй не можна було народжувати. Аріни не стало, а Дмитро залишився з маленькою Вікторією. 

Дізнавшись про цю сумну історію, мені нічого не залишалося, як прийняти внучку. Діма перевівся на заочне, і почав працювати у себе в селі на фермі. 

Зараз у нас все добре, й Вікторія стала справжнім щастям у нашому домі.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: