Син з невісткою і дітьми живуть п’ятеро в одній кімнаті. А у мене двокімнатна квартира з ремонтом. От син і почав мене просити помінятися місцями – вони переїдуть в мою двокімнатну квартиру, а я в їхню однокімнатну

Я власниця двокімнатної квартири, у якій проживаю разом з сином. З чоловіком я розлучилася ще 16 років тому, оскільки він мені зраджував, синові тоді було лише 7. Виховувала я його самостійно, однак ніколи не балувала, в мене все було під контролем. 

Вимагала від нього, щоб він чітко дотримувався розпорядку дня, подруги мені говорили тоді, що я надто вимоглива і мій син так ніколи не буде мати власної думки, якщо я все постійно контролюватиму. Одна навіть сказала, що знайде він собі потім «мамку» в декілька разів старшу й одружиться з такою.

Однак це я не сприймала серйозно і була впевнена, що все роблю правильно. Згодом час мені продемонстрував, наскільки правильно думали мої подруги. Дуже шкодую, що тоді не дослухалася до їхніх порад. Син після армії повернувся додому, а згодом почав пропадати ночами. То і в день почав бігати до якоїсь дівчини комп’ютер відремонтувати, або ж щось ще там. 

Коли я запитувала в нього краще про кохану, то він одразу ніяковів. Й одного дня він мені зізнався — його дівчині тридцять років, і проживає вона гуртожитку, що недалеко від нашого дому. Я отетеріла, адже не хотіла, щоб мій син пов’язав життя з такою безперспективною особою.  Я була проти, але син все одно одружився, весілля вони не грали, просто розписалися в РАЦСі.

Мені було настільки сумно, що я про це нікому навіть не розповідала, адже стидно перед подругами. В однієї подруги, у якої син пив, зараз — бізнесмен, заробляє багато грошей, матері допомагає. А у другої дочка стала манекенницею, десь там фотографується, по подіуму ходить. А мені просто навіть не має чим похвалитися. 

В нас містечко невеличке, тому вони швидко про все дізналися й висловили підтримку. Правда, я впевнена, що вони пліткують за моєю спиною. Зараз я свекруха і починаю до цього привикати, невістка ніби непогана, спокійна, в усьому запитує моєї думки. 

Є один нюанс — в неї ще двоє дітей від попереднього шлюбу, хоча зараз вона вагітна вже з моїм онуком. Матір вона хороша, діти добре одягнені, нагодовані, однак старші мене трішки напружують, дуже активні вони, коли гостюють в мене. 

Проживають вони усі в цій однокімнатній квартирці в гуртожитку вчотирьох, і от зараз має п’ята дитина народитися. Син нещодавно прийшов до мене з проханням обмінятися квартирами: вони в  мою трикімнатну, а я — в гуртожиток. Каже, що це лише на деякий час, поки не наскладають більше грошей. Ніби то нінащо не претендують, однак я проти такої ідеї. В мене є моя домівка, і я не переїду звідси. 

У мене в квартирі хороший ремонт, а старші діти перетворять мою квартиру в хтозна-що. 

Подруги мене засуджують, кажуть що я безсердечна. Але я прийняла це рішення і нехай інші мене засуджують.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: