Ситуація в готелі: Монатік і покоївки. Валялася від сміху!

Чудовий номер!

«Ліга сміху» — так називається дуже відомий український комедійний проект. Це телевізійне шоу — аналог російського КВН. З 2015 року всі жителі України включають канал 1 + 1, щоб весело провести час і посміятися від душі. Автор даного проекту — неперевершена студія «Квартал-95». Суть шоу полягає в тому, що його учасники змагаються один з одним.

Але перемога дістається тільки найсмішнішому і найкреативнішому. Дуже часто між собою змагаються цілі групи людей. Це так звані команди. Його ведучий — неймовірно смішний і талановитий артист Володимир Зеленський. У сьогоднішній статті ми пропонуємо вам розглянути один із найсмішніших номерів учасників.

Це був 2016 рік, третій півфінал. Конкуренція все більше і більше наростала між учасниками, адже перемога не за горами. Команда під назвою «Тріо різні і ведучий» розіграла дуже смішну ситуацію. Їхнім гостем був співак Монатік, який дуже добре доповнив виступ.

Він — відома публічна особа, яка зняла собі номер в готелі «Смерека». Але він навіть не міг очікувати, з яким обслуговуванням зіткнеться. Не дарма у готелю всього 2 зірки. Вранці в номер прийшли покоївки, які повинні були навести порядок. Вони не впізнали зірку, що дуже здивувало Діму. Він наспівав рядок зі своєї пісні, навіть затанцював, на що у відповідь отримав безліч саркастичних жартів.

Пізніше до них приєднався адміністратор, який знав про творчість української зірки. Але і та дівчина не оцінила талант Монатіка. Зрештою, він просто не витримав такої кількості знущань, тому покинув цей готель назавжди. Насправді, номер вийшов неймовірно смішним.

Відразу видно, що в учасників є почуття гумору. Вони майстерно жартували над зіркою, але робили це необразливо. Це вищий рівень професіоналізму. Всі глядачі реготали і голосно аплодували виступаючим. Навіть Володимир Зеленський дуже високо оцінив їхній номер!

Якщо хочете посміятися від душі, то дивіться відео, розташоване нижче.

admin
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: