Ситуація в готелі: Монатік і покоївки. Валялася від сміху!

Чудовий номер!

«Ліга сміху» — так називається дуже відомий український комедійний проект. Це телевізійне шоу — аналог російського КВН. З 2015 року всі жителі України включають канал 1 + 1, щоб весело провести час і посміятися від душі. Автор даного проекту — неперевершена студія «Квартал-95». Суть шоу полягає в тому, що його учасники змагаються один з одним.

Але перемога дістається тільки найсмішнішому і найкреативнішому. Дуже часто між собою змагаються цілі групи людей. Це так звані команди. Його ведучий — неймовірно смішний і талановитий артист Володимир Зеленський. У сьогоднішній статті ми пропонуємо вам розглянути один із найсмішніших номерів учасників.

Це був 2016 рік, третій півфінал. Конкуренція все більше і більше наростала між учасниками, адже перемога не за горами. Команда під назвою «Тріо різні і ведучий» розіграла дуже смішну ситуацію. Їхнім гостем був співак Монатік, який дуже добре доповнив виступ.

Він — відома публічна особа, яка зняла собі номер в готелі «Смерека». Але він навіть не міг очікувати, з яким обслуговуванням зіткнеться. Не дарма у готелю всього 2 зірки. Вранці в номер прийшли покоївки, які повинні були навести порядок. Вони не впізнали зірку, що дуже здивувало Діму. Він наспівав рядок зі своєї пісні, навіть затанцював, на що у відповідь отримав безліч саркастичних жартів.

Пізніше до них приєднався адміністратор, який знав про творчість української зірки. Але і та дівчина не оцінила талант Монатіка. Зрештою, він просто не витримав такої кількості знущань, тому покинув цей готель назавжди. Насправді, номер вийшов неймовірно смішним.

Відразу видно, що в учасників є почуття гумору. Вони майстерно жартували над зіркою, але робили це необразливо. Це вищий рівень професіоналізму. Всі глядачі реготали і голосно аплодували виступаючим. Навіть Володимир Зеленський дуже високо оцінив їхній номер!

Якщо хочете посміятися від душі, то дивіться відео, розташоване нижче.

admin
Загрузка ...