Сказав мені, що їде відвідати сестру, а насправді вирушив на триденне “лікування”

Ніколи й подумати не могла, що зостанусь сама на старості через розлучення. А от і таке буває…

Я з Петром прожили у шлюбі понад 30 років, здавалося, що все у нас добре, однак виявляється так думала лише я. Цього року, як зазвичай, діти на свята привезли нам свого котика на догляд, а самі чкурнули в Карпати на відпочинок. В мене з чоловіком в планах була відпустка та відпочинок вдома.Однак Петро заявив, що йому скучно, тому він їде до сестри й заодно відвідає могили батьків. Однак після його повернення, сталося щось дуже дивне. Він оголосив, що подає на розлучення, мовляв, так більше жити не може. Для мене це було потрясінням. Не могла збагнути, що під час відпустки могло змінитись? Що трапилось та чому в чоловіка виникли такі думки?

Як звичайна жінка я почала шукати причини та проблеми в собі, ночами не спала й переживала. А виявилось, мій суджений знайшов собі “цілительку”. Якимись серйозними болячками не хворів, але у його віці не бути ідеально здоровим це нормально. Тільки Петро дуже любить піклуватися про себе, тому часто відвідував лікарів. Ось і виявилося, що через Інтернет його знайшла жінка, яка колись зустрічалася з ним 40 років тому. Вона екстрасенс, займається китайською медициною і може лікувати рак на ранній стадії.  Петро переписувався, а потім вирушив до неї на свята, сказавши мені, що це відвідини родичів. Його “лікування” тривало три дні. 

Пошепки

Ця знахарка пообіцяла вилікувати Петра, якщо він покличе її заміж.Тепер старий донжуан переконує мене швидко піти в РАЦС, щоб розірвати шлюб. 

Я вирішила чинити опір, не хотіла танцювати під його дудку. Тоді він сам подав до суду на розлучення. Я дізналася про це і запитала працівників суду, які ж претензії у чоловіка до мене. Виявилося, що той написав, мовляв, останні 15 років у нас не було подружніх відносин, а 6 останніх років спільного господарства – що було абсолютною неправдою.

Звісно, я написала відмову з таким формулюванням. Тепер очікую суду. Важко на душі. Він вчинив підло щодо мене, не маю слів, тільки неприємні вислови. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector