Скільки облич Ви можете нарахувати на цій картині?

Сьогодні ми просто хочемо запитати вас, скільки облич ви бачите на картині художника-сюрреаліста Октавіо Окампо. Просте питання, чи не так? Тоді вам залишається лише подивитися на картину і дати свою відповідь : які обличчя ви побачили одразу?

Кількість облич відкриє щось цікаве про вас.

Тест обличчя на картині: скільки ви бачите? Відповідь покаже, хто ви є насправді.

На перший погляд, картина має вигляд звичайного пейзажу. І лише через деякий час можна побачити, що на ній приховано насправді. Тут не лише красивий морський ландшафт за деревом на передньому плані. Можна побачити ще й людські обличчя, приховані в різних частинах.  

Скільки облич ви побачили у нашому тесті?

  • Два обличчя : не важливо, яке з них ви бачили, важливо те, що, на перший погляд, ви помітили лише два обличчя. Швидше за все, це два найбільших, центральні; хоча можуть і бути образи в небесах, або ж під деревом.Що ця інформація говорить про вас? Ну, звичайно, ви людина, яка дивиться на життя, намагаючись не зупинятися на деталях чи деталях, сприймаєте велику кількість інформації, узагальнюєте побачене і не любите зупинятися на дрібницях.  Ви орієнтовані на успіх і результати в довгостроковій перспективі. Часто це означає, що інші не можуть зрозуміти хід ваш думок, а все через те, що ви прораховуєте декілька кроків наперед.  
  • Обличчя або поєднання облич, але не всі одночасно: можливо, ви бачили силует птаха та деякі обличчя, або просто різні поєднання облич, але не всі разом. Що це говорить нам про вас? Як і більшість людей, ви завжди прагнете до більшого !Ваш мозок намагається записати всі деталі, але це нормально, що йому це не завжди вдається. Інколи ваші здібності допомагають вийти з неприємних ситуацій, не всі настільки уважні до найменших дрібниць. Спробуйте більше розслаблятися та насолоджуватися кожною хвилиною свого життя.
  • Тільки птах: для вас одразу стало зрозуміло, що переважним елементом цієї картини є силует птаха, утворений хмарами! Очевидно, ви наділені унікальним розумом, який працює зовсім по-іншому. Ви надзвичайно особлива людина, і, очевидно, інші цього ще не зрозуміли. Не турбуйтесь про те, що про вас думають інші: ви можете зробити це самостійно!
  • Всі обличчя: вам навіть не потрібно було уважно дивитися на малюнокВам з першого погляду відразу стало зрозуміло, що на малюнку принаймні сім осіб! Ми не можемо не захоплюватися вашою особистістю: очевидно, ви – людина, у якої завжди є план Б і яка завжди про все думає, щоразу усвідомлюючи, які можуть виникати ситуації між людьми. Коли ви спілкуєтеся з людиною, то неправда і брехня, які вона може транслювати, відразу випливають на поверхню. Ви завжди розкриваєте їх!

А ось скільки облич на картині насправді: 6, а по центру картини розташувався голуб. Вам було цікаво проходити цей тест?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector