Скласти руки і чекати кінця? Ні, це точно не про мене! Я он тільки жити нормально у свої 50 почала!

Сьогодні вперше не стала зашивати старі шкарпетки. Просто склала їх обережно в пакет і винесла на смітник. А за ними пішли і старі сукні, і взуття, на яке вже й глянути страшно.

Викинула я старий будильник, який дратував мене щоранку. Стару дощечку, яка вже кілька років просилась «на пенсію». Навушники, які рипіли більше, ніж працювали.

А ще я захватила всю стару косметику і теж відправила її у сміттєвий бак.

Сьогодні я нарешті зняла із холодильника нагадування не їсти після шостої. А потім пішла в магазин, купила свій улюблений рулет з вишнями та маком. Уже й забула, який це чудовий смак!

Навела порядок у шафі. Викинула всі старі речі, які припадали пилом усе моє життя. Дитячі речі, старі іграшки – так я їх берегла! Думала, що ще молода, що воно мені все знадобиться. Не знадобилось. Попрощалась. 

Цікава історія? Ще більше таких статей читайте за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Сьогодні я пішла в магазин і купила собі добрий шматок риби. Бо так мені захотілося. Не ковбаси по акції, а саме риби.

Пошепки

А ще я вирішила, що всі свої переживання, усі можливі жалі сьогодні назавжди залишаю в минулому. Занадто багато років я носила їх на собі. Вони вже стигли стати добрячим тягарем. 

Вперше я не взяла слухавку, коли мені телефонувала подруга. Люблю її понад усе на світі, чесно! Але в цей час вона мені телефонує, аби пожалітися на життя. А я так не люблю цього слухати! Наступили на ногу, кіт подер диван, сусіди знову голосно дивилися телевізор – я ж не хочу цього всього чути! Тому відсьогодні й не буду.

Зірвала з шафи листочок, на якому були записані плани на життя. Сходити в магазин, пересадити квіти, підготувати внукам подарунки – оце так плани! Прямо як в Наполеона! Ні, вони мені набридли. Тому з ними я теж попрощалась.

В один день я відчула смак життя. Поставила себе на перше місце. Прислухалась до своїх бажань… 

І знаєте, що я зрозуміла? Мені вже за 50, а сьогодні – перший день мого справжнього життя!

Ще більше життєвої мудрості знаходьте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector