Сковорідку за дві тисячі подерла, нові бокали в плямах, не відтираються нічим. Ото послав Бог невістку!

Я завжди старалася не лізти у життя свого сина. Як тільки побачила, що він уже й сам собі раду дати може, перестала його повчати та порадами годувати. А недавно йому стукнуло аж 22! Це така подія для нас усіх, що ми з чоловіком не втрималися та й купили синові неабиякий подарунок: квартиру біля моря.

Так, час зараз, може, для того й не найкращий, але ж він дорослий вже, має звикати до самостійного життя. Я раділа, що ми синові житло змогли купити. Сама ж знаю, як воно: по зйомних квартирах тинятися. Але не встигла я ще навіть всі родичам про покупку розказати, як вже в ту квартиру заселилися якась дівка.

Ми ж не знали, що син вже когось має! Зроду він нас ні з ким не знайомив. А тут заявив, що закохався і збирається одружуватися. Я б, може, й пораділа за дитину, аби не та дівка… Ну от з першого погляду вона мені сподобалося! Видно по ній, що погана вона людина. А моєму синочку треба не така.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Більше того, вона в ту квартиру з пустими руками заселилася! Принесла свої труси в пакеті та якусь там косметику. Ото і все! 

– А де ж придане?! – одно питалася я чоловіка. – Яка ж це наречена без приданого? 

Пошепки

– Ніхто вже зараз таке не робить. Ті традиції ще з динозаврами вимерли, – віджартовувався чоловік.

 Але мені було не смішно. Бог з ним, з тим приданим. Але ж невісточка моя цінувати не вміла і те, що вже до неї в цій квартирі лежало! Я ж і сковорідки купила нові, і посуд, і все на світі. 

А вона що? Сковорідку за дві тисячі подерла, нові бокали в плямах якихось тепер, не відтираються нічим. Так ще й на ванні така тріщина з’явилася, що її тільки міняти на нову тепер! 

Чоловік каже, що то діло молоде і син сам зі своєю дружиною розбереться. А я не розумію, чого повинна це терпіти? Синочку моєму хазяйновита дівчина треба, з головою не плечах. А як в цієї клепки не хватає посуд правильно помити, то як я мушу на те дивитися?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector