Скрипить дерев’яна підлога? Метод мого свекра, який одразу усуває цю проблему. Перевірено роками!

У нашому будинку дерев’яна підлога. Дуже красива, дорога, але не зручна. Адже постійно скрипить. Особливо вночі чути, коли хтось виходить з кімнати на кухню чи в туалет. Це заважає нормально виспатися. 

Тому пропоную розібратися в цій проблемі. Бо, виявляється, скрипуча підлога турбує також друзів та сусідів. 

По-перше, скрип – це перша ознака, що підлога зіпсувалася. Тому тут допоможуть тільки досвідчені майстри.

Але що робити, якщо ремонт новий? От ми робили рік тому і підлога би не мала так швидко зіпсуватися. 

Друга причина – бетонне покриття, на яке ми ставимо паркет. З часом підлога починає деформуватися (бо по ній ходять, це очевидно!) та кріплення розходиться. Тому варто купити звичайну шпаклівку та замастіть ретельно нею всі тріщини. До речі, краще брати шпаклівку саме такого кольору, як і покриття підлоги, щоб не було візуальної різниці. Потім зашліфуйте підлогу та покрийте захисним лаком. Адже він закріпить ефект шпаклівки і додасть блиску. 

Пошепки

Третій метод, який постійно користується мій свекор на дачі. За допомогою інструменту долото витягніть дошки, які найбільше скриплять. Просвердліть у ній невеличку дірочку, діаметром 1 см. Залийте в дірку паркетний клей та залиште на 1 день. Потім знову залийте клей і залиште на день. В кінці просто вставте дошки на місце. 

Можна також скористатися саморізами, які варто скріпити до лаг. До речі, капелюшки саморізів повинні бути утоплені у підлогу. 

Ще один спосіб –  забити між стиками паркетних дощок дерев’яні клини на відстані 20 см. Однак, забивайте уважно, адже такі клинки не мають виднітися над поверхнею паркету. 

Моя бабуся в селі засипала прогалини між дошками, які скрипіли, звичайним тальком, аби трохи приглушити скрип. 

А які способи знаєте Ви? Стикалися колись з такою проблемою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector