SkyUp оголосив про зміну форми бортпровідників. Жінки ходитимуть у кросівках, а не в туфлях на шпильках

Найбільший лоукостер України SkyUp оголосив про зміну форми бортпровідників з наголосом на зручність. Серед найбільш помітних змін — жінки тепер носитимуть не туфлі на підборах, а кросівки Nike.

Про це повідомляє Avianews.

Найбільше зміниться жіноча форма бортпровідників. Так, хустку тепер кріпитимуть не на шиї, а на плечі, а макіяж поєднуватиме через градієнт блакитні й помаранчеві кольори (вони символізують схід і захід сонця).

Заміну туфель кросівками SkyUp пояснив тим, що персонал авіакомпанії змушений багато часу проводити на ногах, і зручне взуття має покращити їхнє самопочуття. Чоловіча форма, однак, залишилася більш класичною.

«Це одяг для активних, сміливих, яскравих; для тих, хто не любить офіціозу, але цінує стиль; реагує швидко, діє зважено, приймає виклики і долає їх. Форма для тих, хто відкритий до нового, тих, хто любить подорожі та життя», — так її характеризують у SkyUp.

Авіакомпанія каже, що нова форма з’явиться в бортпровідників уже восени цього року. Вона замовила 500 її комплектів, які мають пошити на українській фабриці.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector