Сльози полилися рікою, коли я побачила, як насправді нас підтримують! Слава Україні!

Сьогодні так часто нам кажуть, що українці всюди набридли, що ми не потрібні в Європі нікому. Погодьтеся, від цього опускаються руки. Адже в нас війна і ми цього ніколи не хотіли.

Ось лишень вчора телефонувала сестра з Варшави. Вона ще два роки тому поїхала з дітьми до чоловіка в Польщу. В нього там офіційна робота, пристойна зарплатня. Люда сказала страшні слова:

 – Ми тут нікому не потрібні. Поляки мріють, що ми вже поїхали геть.

 – Та не може бути! Це ж наш найближчий партнер.

 – То все політика, насправді все не так.

Після цих слів я відчула таку безвихідь. Невже ми самі проти такого страшного ворога? Невже не можемо розраховувати та справжню підтримку?

Пошепки

А тоді в мережі я натрапила на ролик з Чемпіонату Європи-2024 з фігурного катання. Це неймовірно красиве дійство днями відбулося в Литві. Просто перед виступом українських фігуристів Марію Голубцову та Кирила Бєлоброва привітали нашим традиційним гаслом “Слава Україні!”.

І раптом сталося неймовірне – глядачі з трибун хором відповіли. 

Надзвичайно сильна енергетика. Тисячі людей, здебільшого іноземців, котрі не знають нашої мови, як один підтримали нас. Важко уявити, яка гордість переповняла фігуристів.

Ось він, настав той день, коли один вигукнув: “Слава Україні!”, а сотні відповіли: “Героям Слава!”

Передивившись ролик кілька разів я щиро заплакала. Мене переповнювали почуття. Ні! Нас підтримують! Ми не одні! І неодмінно переможемо! Адже зло не може панувати у світі! Воно має бути покаране!

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector