Слухаю і плачу: такого таланту, як Тіна Тернер, у нашому світі більше немає! А яке ж важке в неї було життя…

Іноді здається, що її з нами давно вже немає, треба змиритися і жити далі. А я не можу. Як тільки чую пісні улюбленої Тіни Тернер – одразу на очі находять сльози… Отак треба прожити своє творче життя! Аби фанати плакали просто від знайомої мелодії по радіо.

Знаєте, я завжди нею захоплювалась, завжди поважала. Тому і хочу розказати вам про життя легендарної співачки трохи більше.

«The Best», «What’s Love Got to Do With», «Private Dancer» – це не просто пісні. Це справжній мед для душі поціновувачів рок-н-ролу. Саме на цих піснях Тіни росло покоління 80-х. Запалювала вона в ті часи так, що гуділо все! Хоча офіційно свою кар’єру співачка розпочала ще в шістдесятих роках. А в 1972 ще й отримала свою першу «Греммі».

Добрі були часи. Тоді Тернер ще виступала в дуеті зі своїм чоловіком, тішила фанів новими шедеврами. Важко уявити «Proud Mary», «River Deep» чи «Mountain High» без тих чарівних акордів…

Шкода тільки, що талант – єдина добра річ, якою мій похвалитися її коханий. У 1976 році Тіна втекла від Айка, котрий зловживав наркотиками та бив її, і розпочала сольну кар’єру. Так і народився хіт на всі часи –  «Let’s Stay Together».

Пошепки

Але не буває так, щоб у житті все добре і без сліз. Тернер була нещасною жінкою: пережила двох синів, аборти і важкі хвороби… Хто знає, чи змогла б вона з усім цим справитись, аби не шлюб із продюсером Ервіном Бахом у 2013 році. Тоді здавалось, що нещастя нарешті закінчились. Але вже за три тижні після весілля Тіна злягла в лікарні з важким інсультом. Важка реабілітація, спроби знову стати на ноги… А через три роки – онкологія. 

Ервін намагався врятувати кохану жінку, віддав їй свою нирку. Але дива не сталося: 24 травня 2023 року королева рок-н-ролу відійшла у вічність.

Нам не вистачає твого таланту, Тіно!

Які пісня виконавиці ви любите найбільше? Діліться в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector