Смерті неодмінно вас знайде. Але чи гідно ви її зустрінете?

Усе життя людина живе з розумінням, що рано чи пізно її шлях закінчиться. Саме це робить його таким цінним і унікальним. 

В традиціях нашої культури заведено дбати про себе навіть після смерті. Наші пращури замолоду замовляли собі труни. Вони могли роки стояти у дворі, і це вважалось нормальним. Так само як підготувати одяг на смерть, рушники й інші необхідні речі.

Але чи варто думати про матеріальне перед смертю? Чи має значення, що буде із тлінним тілом? Чи його закопають чи спалять? Родичі неодмінно про все подбають. Вони дізнаються як краще, замовлять церемонію, придбають гарні квіти й все, що необхідно.

Вам влаштують пишну панахиду. До вас прийдуть попрощатися друзі та близькі, вони щиро сумуватимуть і казатимуть добрі слова. А потім розійдуться по домівках. 

А тоді усі ваші гроші, прикраси та цінні речі розділять між собою рідні. Цілком вірогідно, що вони сваритимуться через них. А одяг і те, що видасться рідним непотрібним – просто викинуть у сміття або ж віддадуть бідним. Вас замінять на роботі, а згодом і вдома. Адже жити далі однаково треба.

Пошепки

Вас згадуватимуть, якийсь час навіть берегтимуть фото. Можливо про вас розповідатимуть іншим. Та прийде час і іншим стане вже не цікаво все це слухати. 

Усі ваші життєві здобутки, усі переживання і поразки перетворяться на зовсім несуттєві дрібниці. 

І що ж залишається? Невже сенсу немає? Ні! Вам залишиться душа! Гола душа! Без статусу, здобутків і земних скарбів. Ви підете далі, маючи лише результат свого життя. Гарний чи не дуже.

То не слід думати, що буде з вами після смерті. Живіть зараз і насолоджуйтеся! Радійте кожному дню і чиніть по совісті! Лишень тоді ви зустрінете кінець гідно!

А ви готуєтеся до смерті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector