Смілива хаскі була визнана героїнею, адже вона врятувала сім маленьких життів

Бенер – смілива хаскі, яка стала справжньою героїнею і прославилася на весь світ своїм вчинком: собака врятувала сім маленьких кошенят, яких люди просто покинули посеред лісу напризволяще. Добре, що ця історія закінчилася щасливо і ніхто не постраждав.

Господарка Бенер  – Вітні, у той день вигулювала свого домашнього улюбленця, як раптом собака стала дуже неспокійною, а згодом раптово побігла в глиб лісу. Вітні не розуміла, що відбувається, але просо попрямувала за Бенер. 

Собака сиділа поруч невеличкої картонної коробки й намагалася привернути увагу господині. Вітні заглянула всередину – а там було 7 маленьких новонароджених кошенят. В цей момент хаскі вийняла одного з них й поклала господині на коліна.

« Якась жорстока людина відмовилася від цих малюків у лісі. А вони тільки народилися. Кошенята виглядали так, як ніби їм був максимум один день. Якби їх не знайшла Бенер, вони не мали б ніякого шансу. »- зізналася Вітні.

Жінка тоді забрала крихіток додому, а Бенер постійно знаходилася поруч. Облизувала кошенят, гріла, наче справжня матір. 

Всі кошенята були здоровими, але дуже голодними. Вітні взяла кошенят під свою опіку, поки вони не зміцніють, а Бенер у всьому їй допомагає.

А у вас вдома живуть вихованці-герої? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector