– Сніжано, як же я тебе кохаю! – сказав я дружині на п’яну голову. Вона мені як зарядила по зубах! Чому? Бо її звати Настя

З того дня пам’ятаю дуже мало. Але одне знаю точно: в очах все двоїлось страшно. Мабуть, треба було менше пити. Та хіба ж то так легко?

Додому прийшов годині о п’ятій, мабуть. Ранку, звісно. Одразу вдарився об дитяче ліжечко. Господи, як воно мені все набридло!

Оці дитячі іграшки, безкінечні плачі дитячий запах у мене у квартирі… Я не хочу всього цього. Воно мені не треба. Досить. Набридло.

Раніше я ще терпів, але ж зараз це всі межі переходить! У Насті, бачте, якраз депресія розпочалась, їй допомога треба. А моя депресія чомусь нікого не хвилювала! Так, я хотів дитину. Колись хотів. А зараз не хочу, я втомився.

Ніколи б не подумав, що іграшковий ведмедик може викликати так багато ненависті. Я підняв його і кинув об стіну. Забув, що він ще й говорить…

Пам’ятаю, як прокинулась дружина. Вона дивилась на мене засмучено, розчаровано… Але здивованою вона не була.

 – Вибач, Сніжанко! Я вже до тебе біжу! – теж пам’ятаю я цю свою фразу.

Пошепки

А потім усе як в тумані. Дружина підскочила, почала збирати речі, одягати малого… На мене сипались прокльони, які перемішувались з погрозами та благаннями все пояснити. А я не міг. Я не розумів, що відбувається.

– Ти – свиня невдячна! Нехай з тобою так само роблять, як ти оце зі мною. У нас ще все буде добре, а ти лікті кусатимеш. Затямив?! – кричала мені Настя.

Вона грюкнула дверима і у квартирі стало пусто. Як же я тоді зрадів… А зранку прокинувся з похмілля.

Я назвав дружину, яка народила нашого сина чотири місяці тому, ім’ям своєї коханки. Та ще й наговорив їй, здається, купу всякого… Зайвого. І про фігуру, і про зовнішність, і про свої стосунки зі Сніжаною.

Я не хотів такого. І зраджувати не хотів. Але діти – це не для мене, я для них не створений. Хіба ж моя вина, що дружина цього не зрозуміла раніше?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector