Собака чекав на своїх господарів 4 роки: і не даремно!

Собака — вірний друг людини, і  у світі є безліч історій, які це підтверджують.

Напевно, в кожній країні є свій Хатіко — пес, який чекає на своїх господарів. 

Ця історія розчулила мене і я вирішила поділитися з вами. 

Таїланд. Чотири роки тому люди замітили  на узбіччі собаку, яка дивилась на дорогу. Її вигляд був досить охайним, доглянутим. Це призводило до висновків, що собака має господарів. Але що ж вона робить кожного дня біля дороги?

Складалося враження, що тварина чекає на своїх господарів, які ось-ось повинні за нею приїхати.

 Минав час, а собака не відходив від свого місця. Він став брудним й неохайним. Місцеві жителі почали підгодовувати пса, поки його до себе не забрала місцева жителька на ім’я Саовалак. Однак  Лео, так жінка назвала собаку, втік. І як ви думаєте, куди він побіг? Тайка знайшла його дуже скоро. Він був біля заправки та знову чекав.

Після цього випадку собаку ще не раз різні люди забирали додому, однак всі спроби були невдалими: він все одно повертався чекати. Тоді люди просто приносили йому їжу і не заважали. Багато хто думав, що господарі просто його кинули на напризволяще.

Ще один з жителів розмістив фото собаки в соцмережі та розповів його історію. Через деякий час хлопцеві написала жінка, сказавши, що Лео дуже схожий на їх собаку по кличці Бон-Бон, який загубився у 2015 році.

Вони проїжджали в цій місцевості та зупинилися на заправці. І тут-то їх вихованець пропав. Знайти його не змогли.

Господарі одразу ж прибули в це місто. Лео, побачивши їх, не тямив себе від щастя. Кинувся в обійми, виляв хвостом. Господарі хотіли забрати свого домашнього улюбленця, але, на диво, він опирався цьому.

Як виявилося, собака вирішив залишитися з Саовалак, що засмутило його колишніх господарів. Однак вони вирішили фінансово допомагати жінці та часто навідують собаку.

З цього часу собака більше не тікала з дому Саовалак.

У вас є домашні улюбленці?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector