Собака два дні гріла тілом 2-річну дитину, щоб врятувати її від холоду. Коли прийшли люди, то були шоковані

Жителі району звернули увагу на собаку сусідки.

Він два дні сидів на одному і тому ж місці на ганку. Цікавість людей переборола і вони вирішили вияснити, в чому справа. Підійшовши до собаки, під його шерстю люди побачили тіло маленької дитини.

Як потім з’ясувалося, мати цього маляти, залишила його на ганку й забула. Хлопчик ледь не попрощався з життям, якби не собака. 

Тепла та пухнаста шерсть пса спасли дитину від страшної загибелі. Сусіди одразу зателефонували до швидкої допомоги. В лікарні у дитини виявили гіпотермію та загальне ослаблення. 

Після суду, мати позбавили батьківських прав.  Взагалі не розумію, як можна було залишити власне дитя. Собака ж тепер справжній герой в селі, усі сусіди його підгодовують та поважають. І справді, пес – молодець, адже він теж жертвував власним життям, перебуваючи два дні непорушно на холоді.

Тут важко заперечити, що тварини дійсно подекуди набагато кращі, ніж люди. Пес голодував і мерз, рятуючи малюка від вірної загибелі, на відміну від його недбайливої ​​матусі, яку, до слова, не могли знайти ще 4 дні після події.

Чи згідні Ви з рішенням суду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector