Собака годував і захищав кошеня, якого кинули на дні глибокого яру

Сьогодні ми вам розповімо дивовижну історію, яка трапилася в Південній Кароліні.

У світі було багато випадків, коли представник одного виду вигодовував дитинча іншого. Цей феномен вражає.

Люди, гуляючи в парку, почули з крутого яру собачий гавкіт. Спускатися туди було вкрай небезпечно, тому вони зателефонували в організацію з порятунку тварин.

Представники прибули досить швидко, і серед них була дівчина – Мішель.

Вона самостійно спустилася в цю круту впадину. Це зробити було досить важко, оскільки яр густо заріс кущами. Коли Мішель добралася до собачого гавкоту, побачена картина її розчулила. 

Перед нею було два маленьких створіння: собачка породи ши-тцу та у два рази менше кошенятко. Як зрозуміла дівчина, собака доглядала за дитинчам.

Швидше за все, ши-тцу почула писк нещасного дитинчати й прийшла йому на допомогу. Якийсь нелюд викинув дитину просто в яр.

Як виявилося, собака годувала малятко кілька днів. А коли їжі не стало, почала гавкати та кликати на допомогу. Страшно подумати, що могло б трапитися, якщо б їх не знайшли. 

В притулку тварин покупали та нагодували. Співробітниці одразу придумали імена для цих тваринок: ши-тцу назвали Голдою, а кошеня – Кейті. З цією історією жінка поділилася у соціальних мережах й бажаючих забрати собі собаку й кошеня виявилося вкрай багато. 

Зараз тварини живуть у новій сім’ї. Дівчина на своїй сторінці в фейсбуці написала, що саме за такі історії вона обожнює свою роботу.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector