Собака голодував. Йому дали сосиску, а він її відніс кішці!

Ще не зустрічала такого щирого та відкритого собаку.

На жаль, доброта частіше зустрічається посеред тварин, а не людей.

Звуть цього героя Вайзе – це маленьке чудо проживало все життя на вулиці. Їжу він отримував лише зі смітників. Люди, звичайно, інколи підгодовували тваринку, проте собака частіше страждав від жорстокості перехожих. Дуже часто його часто били, в нього кидали каміння. Собака декілька разів ледь не попадав під колеса автомобілів. 

Звернула увагу на песика дівчина Христина, яка займалася волонтерством. Вона допомагала бездомним тваринам. 

Христина дуже любить тваринок, тому піклується про усіх чотирилапих. Підопічними дівчини, окрім Вайзе, були кішка Айвері, яку розчавив автомобіль, кіт Стіві, який у вуличних боях втратив око та Маусі, жертва шкуродерів. 

Проходячи повз, дівчина одразу помітила ці чарівні та добрі оченята, тому вирішила погодувати собаку. Вона якраз йшла додому з магазину, тому в пакунку було декілька свіженьких сосисок. Христина запропонувала одну рудому малюку. Вайзе акуратно взяв сосиску та пішов з нею за ріг будинку. Христину здивувала така поведінка, тому що голодні собаки переважно одразу все з’їдають. Дівчина пішла за рудим. 

Там, за рогом, дівчина побачила біля стінки кішку. Вона була виснажена і побита. Собака підійшов до кішки та поклав перед нею сосиску. Вусата подруга Вайзе насилу почала їсти принесену їжу. 

Така поведінка розчулила дівчину до сліз. 

Христина забрала Вайзе та кішку у свій притулок. Тепер про тваринок піклуються дійсно хороші люди. Тваринок підлікували та гарно відгодували. В даний час Христина шукає для них нових господарів. Про Вайзе вона каже, що за багато років спілкування з домашніми вихованцями не бачила такого милого, доброго і відкритого пса, як він.

Ви любите домашніх тварин?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector