Собака і її крихітні цуценята прийшли в будинок до незнайомця

Одного дня на подвір’ї чоловіка з’явилася собака з цуценятами. Руді малюки нагадували матусю. Усі, окрім одного. Білий цуцик був копією його пса Шадорі, який сидів у вольєрі. Перед господарем постало одразу два питання: що тепер робити з пухнастими цуциками і хто їхній батько?

Шадорі практично увесь свій час проводив у вольєрі. Звичайно, що собаку регулярно випускали на прогулянки, але вони завжди проходили під наглядом господаря. Не дивно, що руда собака з цуциками викликала багато запитань.

Особливо зацікавив чоловіка булий малюк, який виділявся серед своїх братів і сестер. Він нагадував Шадорі, потенційного батька. 

Сам пес поводився з малюками так, ніби він справді їхній батько. А матір цуциків не відходила від вольєра. Здавалося, що ці двоє вже давно знайомі. 

“Не може бути, щоб у Шадорі була подружка”, – переконував себе господар. 

Зрештою чоловік вирішив зробити тест ДНК, щоб з’ясувати правду.  Він звернувся за допомогою до ветеринара, який провів необхідні для аналізу маніпуляції.

Пошепки

З’ясувалося, що чоловік мав рацію. Шадорі не був батьком цуценят. Все ж, друге питання залишалося відкритим: що тепер робити з малюками?

Він вирішив прослідкувати за рудою мамою, щоб дізнатися, де вони мешкають. Так він опинився під сатрим мостом. 

Однак там було настільки брудно й сиро, що чоловік не зміг покинути щенят напризволяще. На вулиці була пізня осінь, а з настанням зими тваринки б не вижили.

Він вирішив усіх цуциків забрати до себе. На них чекала нова оселя, в якій була їжа та комфортні умови. 

Цуценятам пощастило, що вони натрапили на такого хорошого чоловіка!

А як би ви вчинили на його місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector