Собака сидів біля лікарняного ліжка в очікуванні свого господаря, якого вже не було в живих

Про безумовну любов та відданість собак свідчать багато життєвих ситуацій. Саме тому ми так захоплюємося цими чотирилапими. Це демонструє історія Лосяш, чарівного вихованця, який провів кілька днів у лікарні в очікуванні повернення свого друга та господаря, якого вже не було в живих.

Фотографія Лосяш біля ліжка свого господаря була зроблена в лікарні Нью-Джерсі в США. Громадська організація поділилася нею в соціальній мережі, щоб знайти нового господаря цій відданій тваринці.

Ніхто й не підозрював, що ця світлина стане такою популярною в Інтернеті й буде викликати неймовірні емоції в людей. 

Лосяш – це трирічний собака, наполовину лабрадор, дуже щирий та приязний, він обожнював свого господаря, однак залишився розбити серцем. Не варто сумніватися в тому, що тварини також відчувають біль втрати, тому йому, як ніколи,  потрібна була підтримка та турбота.

Читачі були шоковані з цієї історії, вони хотіли якнайшвидше віднайти нових господарів собаці, щоб допомогти йому впоратися з втратою близької людини. Вони миттєво ділилися цією світлиною, за пару днів пост лайкнули 5000 разів, а репост зробили 4000 разів.

За допомогою такої соціальної активності, лабрадора забрали з притулку менше ніж за тиждень. Ніхто і не очікував такого результату. Добре, що ця віддана тваринка не залишиться наодинці зі своїм горем. Чи знаєте Ви схожі історії про собак? Діліться з нами в коментарях!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector