Софія бігла по сходах додому, щоб повідомити чоловікові радісну новину. Відчинила двері, зняла пальто і раптом побачила, як з вітальні спішно виходить якась дівчина, взувається зі словами: «Вибачте, я не встигла піти». У той же момент з ванної кімнати вийшов чоловік. У Софії земля пішла з-під ніг, такого вона від чоловіка не очікувала

Софія, вийшовши з магазину, відправила повідомлення чоловікові.

Її щастю не було меж, адже вона нарешті отримала підвищення на роботі, якого чекала понад два роки. Для цього вона прикладала багато зусиль: працювала до пізньої ночі, не брала лікарняних. І ось ця омріяна посада: начальник відділу.

Вона хотіла пошвидше відсвяткувати підвищення з чоловіком. Купила в магазинні пляшку дорогого шампанського та оливки. Ліфт в під’їзді не працював, тому вона попрямувала сходовою кліткою на 6 поверх. Відчинивши двері, дівчина зайшла у квартиру та скинула черевички. Одразу попрямувала на кухню розкладати пакети. В душі текла вода: “Миється,” – майнуло в голові у дівчини.

Після цього вона зняла верхній одяг, як раптом з вітальні вийшла якась дівчина. Вона швидко крокувала до дверей та вийшла зі словами: «Вибачте, я не встигла піти».

Софія зблідла, піт виступив на лобі і в очах відразу потемніло. Тут якраз з ванни вийшов чоловік, який витирався рушником.

Вона одразу зрозуміла, чим займався чоловік під час її відсутності. 

– Ти бачив, що я тобі написала? – спитала поблідла Софія.

– Бачив, але про таке варто швидше попереджати, я не встиг. 

– Для тебе це нормально?

– Цілком, а що тут такого? – відповів чоловік і додав, – Ти роздягатися будеш чи так і стоятимеш в порозі?

Софія розридалася.

– Чому ти плачеш, це все через роботу? 

Софія обімліла. Увійшовши в вітальню, вона бачила накритий стіл зі свічками та різними стравами. З боку стояли білі троянди. 

– Я хотів відсвяткувати з тобою цей день. Тому замовив вечерю з ресторану. Роздягайся, будемо пити шампанське. До речі, ще й кран поремонтував.

У вас траплялися схожі випадки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector