– Софіє, це що таке в холодильнику?! – завив, наче та сирена, Олексій. І якби я знала, що він мені потім за скандал влаштує через той холодильник..

У 2020 я вийшла заміж за Олексія. Все у нас було добре, чесно. Ніяких сварок, скандалів. Він мені допомагав у побуті, міг сам посуд помити чи сміття викинути. 

Однак, декілька місяців тому він дуже змінився і в гіршу сторону. Ми сварилися настільки, що ночували в інших кімнатах по декілька днів. Олексієві моментально перестала подобатися їжа, яку я готую. Ще й почав до всього приплітати свою маму:

“А вона не так нарізала овочі на салат”, “Моя мама інакше готувала соус”, “Мені мама у дитинстві не так робила бутерброд”. 

Знаєте, у мене аж око смикалося від фрази про маму. Не раз я показувала йому на двері, натякаючи, аби він валив до мами, раз йому все не так. Бо яка нормальна жінка захоче жити з таким матусиним синочком? 

Але потім ми розлучилися. Все через ложку, яку я залишила у салаті. Просто залишила її в мисці, поставила в холодильник і все. А через 5 хвилин Олексій завив, наче та сирена:

– Це що за безлад? Ти навіщо брудний посуд у холодильник поставила?! 

– Олексію, в тебе не всі дома? Ложка для того, аби ти собі накидав салату на тарілку.

– Вона брудна, ти не бачиш?

– Брудна через спеції, які я додала в салат. Що ти робиш трагедію на рівному місті?!

Пошепки

Ми годину стояла на кухні та сперечалися за ту прокляту ложку. Я першою не витерпіла, кинула в сумку одяг та поїхала на таксі до батьків. Чесно, було навіть соромно мамі зізнавалися, через що ми посварилися. Але вона аж завжди розраджувала мене “молоді, імпульсивні помиритеся”.

Однак, тиждень Олексій зі мною грав у мовчанку. А потім я випадково дізналася, навіщо він влаштував цей цирк з ложкою. У мого чоловіка на роботі завелася коханка, уявляєте? Молоденька співробітниця. 

І він нависне робив скандали, аби потім всім родичам на мене пожалітися. Мовляв, який я бідний та нещасний, живу з жахливою мегерою. І в разі чого – він після розлучення білий та пухнастий, а я ворог народу номер один. Додумався до такого абсурдного плану, що словами не передати. 

Я не стала терпіти такого гидкого ставлення, першою написала заяву на розлучення. Але зате вже всі родичі знали, що Олексій мав пасію на сторону. Звісно, зараз навіть колишня свекруха досі зі мною говорить. Вона після розлучення не пустила Олексія додому (квартира була моя ще до шлюбу). От він побирається з коханкою десь на орендованих кімнатках чи ночує у готелях. 

Любі жінки, ніколи та нізащо у світі не дозволяйте чоловікам витирати об себе ноги. Повірте, за таких тюхтіїв не варто триматися. Кидайте їх і впевнено крокуйте вперед. Краще бути самою, ніж з такими горе-чоловіками.

Ви погоджуєтеся зі словами нашої читачки? Вона вчинила правильно? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector