Сьогодні був важкий день. Іван ховав сестру. Нехай недолугу, але все ж рідну

Після смерті Ірини її маленький син опинився на роздоріжжі. Він міг залишитися з дядьком Іваном або потрапити в дитячий будинок. Саме перед таким вибором поставила дитину Віка, дружина брата загиблої сестри. 

Ще перед весіллям жінка чітко дала зрозуміти, що вона не хоче дітей. Іван прийняв її бажання, але зараз відмовитися від племінника він не міг. Віка прекрасно це розуміла, але вирішила одразу розставити всі крапки над “І”, тому під час розмови з семирічним хлопчиком попередила його, що ніколи не замінить йому матір, а якщо він не хоче потрапити в притулок, то повинен бути слухняним.

Після цього Віка розслабилася, адже вона могла просто доглядати за Вовою без будь-якої емоційної віддачі. Натомість хлопець назавжди запам’ятав, що його у цьому домі не люблять.

Їх спільне життя розпочалося з того, що жінка зайнялася ремонтом у невеликій кімнаті, яку вони з чоловіком виділили для Вови. Вона обожнювала обирати декор і облаштовувати інтер’єр, тому це заняття було їй до душі. Віка ні на чому не економила тож у кімнаті дитини були найкращі меблі. 

У вільний час тітка водила Вову в зоопарк, парк атракціонів та на прогулянки лісом. Хлопчику дуже подобалося проводити разом час. Його засмучувало лише те, що жінка не могла полюбити його. Хоча самій Віці також сподобалося доглядати за Вовою.

Літом подружжя збиралося у відпустку в теплі краї. Спочатку планувалося, що цей час дитина проведе в родичів, але в останній момент Віка передумала і запропонувала взяти малечу з собою. Їй так хотілося, щоб Вова на власні очі побачив море. Іван щиро радів цьому, як і сам хлопець. 

Поїздка була незабутньою. Яскраве сонце, багато фруктів і морські хвилі! Шкода, що їм довелося повернутися додому.

Одразу після цього Віка зрозуміла, що носить під серцем дитину. Вона не знала, як таке диво могло трапитися і не знала, як на це відреагує її чоловік. Дружина довго думала, чи варто про це взагалі розповідати. Зрештою їй довелося прийняти важке рішення про те, що малюка слід позбутися. Вона завжди дотримувалася позиції “чайлдфрі”, тому й зараз вирішила слідувати своїм переконанням.

Віка прийшла на прийом до лікаря, коли у неї раптом задзвонив телефон. Її терміново викликали до школи, адже Вові стало погано. Хлопчик опинився в лікарні. Він скаржився на головний біль і нудоту.

– Віко, побудь сьогодні моєю мамо, будь ласка. Тільки один день! Ти мені так потрібна, – плакала дитина.

– Я буду поруч і нікуди від тебе не піду, – заспокоювала Віка.

Вона обійняла Вову і зрозуміла, що більше не уявляє свого життя без нього і готова народити ще одне немовля. Тоді жінка прийняла рішення про те, що про все розповість Іванові.

Минуло десять років.

Сьогодні Віка святкує своє 45-річчя. Прийдуть рідні й друзі, але почесне місце за столом займуть чоловік, Володя і донечка Соня. Жінка змогла пізнати справжнє щастя. Вона ще жодного разу не пошкодувала про те, що стала мамою.

Їй прикро тільки за слова, сказані Володі про те, що вона ніколи не замінить йому матір… 

А які емоції та думки викликала ця історія у вас?

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector